Ben Affleck o byciu Batmanem


ben affleck, affleck, batman, batfleck

Internet zawrzał, gdy ogłoszono, że Ben Affleck zagra rolę Batmana w kontynuacji "Człowieka ze stali". Pojawiło się mnóstwo filmików na YouTubie z argumentami, dlaczego to człowiek ten nie powinien podejmować się tej roli. Ba, powstawały nawet petycje skierowane do Warner Bros., aby firma zdjęła znanego chociażby z "Daredevila" aktora.

Affleck pojawił się wczoraj w amerykańskim talkshow "Late Night with Jimmy Fallon", gdzie między innymi wypowiedział się o całej sprawie, a szczególnie o reakcjach fanów. Poniżej znajdziecie krótki wycinek programu (rozmowa o Batmanie zaczyna się od 1:45) – znajomość angielskiego wymagana. Generalnie nie jest to nic odkrywczego, wiadomo było, że właśnie tak zareaguje, niemniej jednak zobaczcie sami występ Batflecka.



Tonari no Totoro!
Odpowiedz
+1.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
No nie gadajcie.. Bieber?!?!? To jeszcze cała ta Miley z mtv jeszcze by się przydała do kompletu..

A tak w temacie - ja tam wierzę w Afflecka. To świetny aktor, a po filmie "Argo" ma 100% mojego poparcia.
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Odpowiedz
Czy tylko ja uważam, że "Argo" był totalnie do dupy?


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Zgadzam się z Lio - Argo to naprawdę dobry thriller.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz

Cytat

Czy tylko ja uważam, że "Argo" był totalnie do dupy?
Jak już mówiłem Medzie w innym temacie - po prostu się nie znasz

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
Sam przeciwko całemu światowi ;___;


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Muhahaha!
Założę się, że ten film to będzie jedna wielka porażka.
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Medivh dnia środa, 18 września 2013, 18:45 napisał

Sam przeciwko całemu światowi ;___;


Gdybyś nie użył "totalnie do dupy" tylko jakiegoś eufemizmu, może nie byłoby takiego hejtu ;D. To dobry aktor, a jeszcze lepszy reżyser, ale wciąż nie pasuje mi do roli superbohatera z komiksu.
Odpowiedz
Po prostu wynudziłem się okropnie na tym filmie, podobnie jak moja dziewczyna Chociaż ona mnie wspiera


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Ok, muszę pamiętać, żeby tego nie robić


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Ale czemu niby się nie nadaje?? Twarz? Za przystojny? Bale grał dość jednowymiarowo (choć i tak mi się to w miarę podobało ), więc tym bardziej Affleck da sobie z tym radę. A że to zdolny aktor, to na pewno świetnie się przygotuje.

No i jak można nie lubić "Argo"? To rzecz gustu oczywiście, ale mnie klimat filmu totalnie urzekł. Muzyka, napięcie, historia, aktorzy - wszystko tam świetnie zaiskrzyło. Przez cały seans czułam się wręcz zahipnotyzowana.
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Odpowiedz
Gwoli ścisłości - również nie uważam Argo za arcydzieło i dziwią mnie tak pochlebne komentarze, jakie otrzymał i ciągle otrzymuje film. To po prostu ni mniej, ni więcej, a dobra produkcja. Siedem plus na dziesięć, w skali GE

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
Ostatnio obejrzałem "Operację Argo" i zdecydowanie popieram Meda. Ten film jest taki mocno... nijaki. Przez cały czas obiecywał mi, że coś się za chwilę stanie, że to dopiero początek akcji i z takim nastawieniem przesiedziałem do ostatniej minuty, aby się przekonać, że to była zwykła ściema. Przyznaję, przez chwilę trzymał mnie w napięciu, ale byłem pewien, że to tylko taka gra wstępna. A tu dupa, koniec, happy end, dziękujemy. Oceniając w dziesięciopunktowej skali, daję cztery
Odpowiedz
W końcu ktoś z gustem! Piona, Krzysiu


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Zgadzam się.
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
← Nowości

Ben Affleck o byciu Batmanem - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...