[MUZYKA] Linki godne polecenia



Nuff said.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Czyńmy dobro!!! mówi ziobro i dzielmy się dobrą muzyką. Tym razem coś bardzo lirycznego, z dawna zapomnianego przeze mnie w dalekiej przeszłości, zupełnym przypadkiem odnalezione właśnie teraz.

Pawbeats - My Tears

[Dodano po 9 minutach]

Idąc za ciosem - jeden z fajniejszych teledysków

Carnival of Rust
Odpowiedz
Trochę jak to, ale wolę to

Totentanz - Całkiem sam

[Dodano po 6 dniach]

A teraz coś, co niby nie jest z mej bajki, ale przypadkiem trafione bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło. W pierwszej chwili myślałem, że to jeden długi utwór z siedmioma wykonawcami w ramach czegoś tam, a tu się okazuje, że po prostu ktoś dobrze zmontował siedem bardzo różnych utworów.

Blend
Odpowiedz
Żeby nie było, iż tylko Kaczmarem męczę. A przy okazji, ożywię temat

http://www.youtube.com/watch?v=1NnCg4lSKVM

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
Coś mnie ostatnio złapała zajawka na Nightwisha

http://www.youtube.co...?v=4XopsFtdaLw

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
Próbowałem podchodzić do Nightwisha, niezależnie od wokalistki, pogody i nastroju, ale... no ale nie, coś mi to nie idzie.

Niemniej wycia nie wykluczam! Oto proszę, wycie w innym wydaniu

Odpowiedz


Nowy Daft Punk! Ta nuta jest rewelacyjna.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Sobie właśnie przypomniałem i sobie właśnie słucham.

Uwaga, wyjątkowo zupełnie poważna: oglądanie klipu niewskazane dla osób z tendencjami epileptycznymi.

Odpowiedz
Nagrałem się ostatnio w Blood Dragona, to mam. Power Glove jest świetne.

I love the power glove. It's soooo baad.

[media]http://youtu.be/6CXvBzY_grc[/media]

Nazin musi sprawić, że będą się nam embedować krótkie YT linki.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Dziś zasłuchuje się piosnkami Jacka Kowalskiego, zatem - jedziem:

Po pierwsze: Dlaczego "Pan Tadeusz?"

Ba, utwór o jednej z moich ulubionych lektur szkolnych, ech - chyba zaraz znów sięgnę po "Pana Tadeusza"... Swoją drogą, zawsze się dziwiłem, że tylu ludzi nie lubi, nie czyta naszego eposu narodowego, a przecież jest taki zajmujący, ciekawy, zabawny (miejscami), poważny (kiedy trzeba) oraz jakże inspirujący dla wyobraźni. Odpowiedź nasuwa m się jedna - świat jest pełen debili.


Lecimy dalej - Skrzetuski Wielkopolanin. Ciekawa satyra z cnotliwego rycerza, fajne zestawienie prawdziwego bohatera z literackim.


A na koniec dwie pieśni o krucjatach. Ech, obydwie uwielbiam.


Pieśń opuszczonej

Wezwanie
]
Wezwanie[/url]
Odpowiedz
A ja odkopałem mocno nostalgiczną nutę. Early Internet days, hello again!




Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Mistrzostwo mistrzostw. Rob Zombie z trąbką w wersji mariachi. Ach!

Odpowiedz
Rob Zombie wymiata wszystko Ale ja zarzucę zupełnie innym klimatem, bardzo przypadającym mi do tej części mego gustu odpowiadającej za motywy retro. Bodajże po raz trzeci telewizyjna śpiwogra przyczyniła się do poznania przeze mnie czegoś fajnego.



[Dodano po 6 godzinach]

Chilloutów ciąg dalszy. Pierwszy - drugi raz powyższy pan o bardzo podobającej mi się barwie głosu, tym razem po polsku, z bardzo dobrym tekstem:




A w nieco innym klimacie totalnej afirmacji życia:

Odpowiedz
← Muzyka

[MUZYKA] Linki godne polecenia - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...