[Serial] My Little Pony: Friendship Is Magic



[Dodano po dobie]



Yaplap uderza ponownie...
Odpowiedz
Całkiem niezły earrape.

Ktoś ostatnio wspominał, że to forum jest o tematyce fantastycznej, więc zarzucam linkiem który powinien pasować.

Odpowiedz
Well, we're doomed.

A co do Skyrima...
Odpowiedz
Dobrze. A więc teraz - kiedy moja kochana komóreczka zechciała ruszyć (patrzy z odrazą na przedmiot ściskany między kopytami) a także po wyjściu napisów w niedzielę mogę powiedzieć..... że spodziewałem się czegoś bardziej epickiego. Po tych wszystkich spoilerach i reklamach... No sam nie wiem, po prostu nie tego się spodziewałem. Nie twierdzę, że jest do bani jest świetnie, nawet cudownie, bardo podobał mi się np. Rzut Cadensem, czy Spike w defensywie, kiedy powiedział, że to tylko test.

@UP Eneth kurde. Przez ciebie przypomniał mi się Cupcakes, którym nie wiem dlaczego ludzie się tak zachwycają, a przez którego nie mogłem spwć pół nocy próbując zapomnieć o obrazie Pinkie jedzącej pasy mięsa z uda Rainbow Dash. Błe.

PS. Withord. Ludzi nie ma, bo im się znudziło - albo pojechali na Ponymeet, gdzie nie ma zasięgu.
Odpowiedz
@Qwan: Dobrze że jesteś. Właśnie z Withordem zastanawialiśmy się skąd wziąć sekretny składnik...
Odpowiedz
Enether. Tym razem mnie nie rozśmieszyłeś.

[Dodano po 2 minutach]

I powie mi któryś z was dwojga, bo na resztę nie liczę, co ludzie widzą w Cupcakes?
Odpowiedz
Nic. Zdarzyło mi się trafić już na gorsze (lepsze?), bardziej poryte i mniej delikatne fanfici. Zwyczajnie Cupcakes było jednym z pierwszych. Ot prekursor wszystkich innych.
Odpowiedz
Właśnie Hub nam zrobił takie oczekiwania ŁOMÓJBOŻE PACZCIE EKSLUZYWNY TIZER PODZIWAJCZE no i ten Anderson czy ten drugi grajek ŁOJZICKU ZAPRZEDAŁEM DUSZE DIABŁU ALE ZA TO PIOSENECZKI JAKIE ZAROMBISTE BEDOM
Koniec końców dostaliśmy dwa normalne odcinki, w mojej skali jakieś 7/10, ale wyrobione oczekiwania były 9001/10 więc 8994 mniej niż miało być.
Odpowiedz


Odcinki zasługują na mocne 9/10. Co prawda główny antagonista nie popisał się elokwencją, ale i tak nie był istotny. Myślę że rustled jimmies większości fanów to problem zbyt dużego nastawiania się na "epickość" Tego Złego. To nie Discord (Q). Nawet gdyby Sombra dostał jakieś kwestie i czas ekranowy ludzie narzekaliby że jest słabo.

Tutaj chodziło o to co zawsze, o przyjaźń, poświęcenie i dobrą zabawę. I co chciałem dostałem.

(Swoją drogą zauważcie że wszyscy źli "cośtam cośtam thousand years ago", te kuce sprzed millenium musiały mieć ostro przerąbane.)
Odpowiedz
Do siana! Przez waszą aktywność na forum nie mogę w spokoju zjeść orzeszków Wasabi i wypić coli. (chociaż w sumie... Ja kocham, kiedy ktoś mi przerywa! Ja kocham odpisywać na wasze posty!

[Dodano po 17 minutach]

Aha. Pytanie. Czy ktoś wie gdzie znaleźć KOMPLETNY spis slangu Bronów i Pegasisów? Bo ja znam tylko trzy słowa. Bron, Pegasis i Brohoof.
Odpowiedz
Dla rozluźnienia atmosfery oraz żeby nieco odczarować ten zły obraz Pinkie przedstawiam wam fanfika napisanego przez mojego kolegę. Jest króciutki, ledwo półtorej strony. Wysłał go na konkurs na FGE, niestety odrzucili go. Czy zgodzicie się z dezycją tamtejszych redaktorów?
https://docs.google.co...30EOKEK5k/edit

PS TWARDZIELE CZYTAJĄ DO KOŃCA
Odpowiedz
Well played Gentlecolt, well played.
Odpowiedz
Hmm... Powiem ci szczerze Withord, że byłem mocno skonsternowany zaczynając. W połowie już układałem cięty komentarz, ale na końcu zostałem zaskoczony. Temat tak oklepany, a dałem się na to złapać. 6/10
A twk btw. Rzeczywiście napisał to twój kolega, czy może raczej ty?

[Dodano po 39 minutach]

A teraz kolejne pytanie. Gdzie do K***y nędzy jest opowiadanie My Little Fortress? Szukałem, ale coś chlorela nie mogę znaleźć. (do porfiriona. Jeśli to czytasz to wiedz, że nie przez przypadek przekręciłem to słowo.)
Odpowiedz
Jedna prośba: nie przeklejaj nam tu Fallout: Equestria
Odpowiedz
*Dodaj odpowiedź*- hmm.... Jak zacząć? Stary popie... Nieee obrazi się. No dobra, pójdę na żywioł. -

Kochany Enetherze.
Oczywiście rozpatrzę twoją prośbę (tak jak w urzędzie) i zobaczę co da się zrobić (gdzie ten kosz na śmieci?)
Jednakowoż pragnąłbym i ja spełnienia swojej prośby. A więc w nawiązaniu do moich wcześniejszych postów, proszę o odpowiedź na pytania tam zawarte, które pozwolę sobie teraz przytoczyć.

Czy wie ktoś, gdzie mogę znaleźć spis slangu Bronów?
Czy wie ktoś gdzie znaleźć My Little Fortress?

Proszę o szybką odpowiedź.
Z poważaniem Qwan Qwansson.
Odpowiedz
H. M. M.m. Chyba nie doprecyzowałem. Chodzi mi o wersję PL!
Odpowiedz
Swoją drogą, odcinek "Too many Pinkies" potwierdzony?
Odpowiedz

Cytat

H. M. M.m. Chyba nie doprecyzowałem. Chodzi mi o wersję PL!

A to wybacz. Nie umie ci pomóc.

Cytat

Swoją drogą, odcinek "Too many Pinkies" potwierdzony?

Nikt nigdzie nie napisał, że to nieprawda, więc jutro powinniśmy dostać gazylion Pinkamen.
Odpowiedz
← Filmy/Seriale

[Serial] My Little Pony: Friendship Is Magic - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...