[Serial] My Little Pony: Friendship Is Magic

Nie uwierzycie. Stałem się tak sławny, że umieścili mnie na koszulce. Swoją drogą.... 27 $ za koszulkę?!?!
  • discord-lord-of-chaos.jpg
Odpowiedz
Podsumowanie nowego odcinka:

Odpowiedz
Te wyrastające palce, tak bardzo w stylu MAGIC.MOV...

Poza tym świetny.
Odpowiedz
Odbiegając od tematu odcinka, który mi się bardzo podobał, co myślicie o tym newsie z e-dziecka? Że MLP to najbardziej irytująca bajka dla dziecie?

PS. Bardzo mi się podobał komentarz ,,Natanek ma konto na e-dziecko?"
Odpowiedz
Ale jak chcesz się podśmiechać z czegoś razem z nami to podaj linka. Nie wszyscy tutaj wchodzą na strony dla rodziców-nieogarów.
Przejrzałem artykuł i widzę, że to nic szczególnego, ot zwykłe skwierczenie zada.
Comment-warów ciekawych również brak.
Posty w stylu "ale nas bornies to wy nie obrazajcie, teraz macie przesrane, tutaj cytat Józefa Beka XD szykujcie sie na śmierć bo my jesteśmy gorsi niż ci co w Koran wieżą" niespecjalnie mnie bawią, ani też nie uważam żeby polepszały wizerunek kucyków w szerokim świecie.

tl;dr 2/10 would not laugh.

Odpowiedz
Nie mówiłem, że to śmieszny artykuł. Chodziło mi raczej o to, żeby go grupowo wyśmiać. I sorry, że nie podałem linka, ale pomimo dwóch lat tutaj dalej nie ogarniam gdzie się wstawia hiperłącze. Artykuł był ostatnio omawiany na FGE.
Odpowiedz
Przez dwa lata nie wpaść na to że mozna go wrzucić jak zwykły tekst w polu odpowiedzi?




WHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAT??????????!!!!!!?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!??!?!?!


PS. Stosowny soundtrack
Odpowiedz
Świetny film. ,,Batman hates bronies" Miałem bekę 15 min.
Odpowiedz
Nowy odcinek. CMC motywem głównym i chwytliwa piosenka. Feels good man.
Odpowiedz
Oficjalnie przepraszam Daniela.
Koleś umie w piosenki.

Przerwałem oglądanie odcinka żeby to napisać.
SPOILER
ps to prawda



Nie mogę przestać słuchać.
Odpowiedz
SPOILER ALERT

http://link.brightcov...86001?bckey=AQ~~%2CAAAAAA0Xi_s~%2Cr1xMuE8k5NwRSsBmFcIOgEDNCyt7-7zM&bctid=1997808195001

[Dodano po dobie]

Nowy odcinek Mamy Trixie, nawiązania do Star Wars i dużo Fluttershy.
9.5/10, byłaby dycha jakby Daniel zaszczycił nas piosenką.
Odpowiedz
A ja mam wrażenie, że temu odcinkowi brakowało jeszcze kilku minut (zresztą miewam tak ostatnio dosyć często).
Daniel nie może tak spamować piosenkami w każdym odcinku bo się szybko chłopina wypali. Quality over quantity.
Szczerze powiedziawszy, gdyby nie Flutterszaj powiedziałbym, że odcinek jest...ok...
Odpowiedz
Also: Everfree Forest is new Dagobah
Odpowiedz
Odcinek o Scootaloo. Dobry, ale że ani jej, ani RD ani AJ nie lubię zbytnio nie dostanie ode mnie wysokiej oceny. Całe szczęście Rarity ratuje całość, jak zwykle
Odpowiedz
Dostałem to czego chciałem, choć to tylko dwie minuty.
Odpowiedz
Jestem za skasowaniem tego tematu. Od dłuższego czasu służy on bowiem bezsensownemu nabijaniu postów przez Withorda, Enethera i z rzadka kogoś trzeciego. Jest również słabo związany z tematyką serwisu Game Exe. Wyżej wymienieni Panowie, mogą dzielić się swoimi opiniami na "shotboxie", a nie zaśmiecać w ten sposób forum.
Ewentualnie proszę go przenieść z działu "Kultura", do jakiejś bardziej offtopowej części GE - np. gildii błaznów.



Odpowiedz
Podobnie jak niezwiązane z tematyką portalu są tematy o muzyce wartej polecenia czy ogólnych spam temacikach w stylu "Oceń avatar osoby wyżej".


Dude you just jelly of my MLP swagger.
Odpowiedz
Mam jeszcze parę obowiązków na dzisiaj, ale jak tylko je skończę to odpalam painta.

Gdzie na tym forum się saguje?
Odpowiedz
← Filmy/Seriale

[Serial] My Little Pony: Friendship Is Magic - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...