[Serial] My Little Pony: Friendship Is Magic

Ni dy rydy. Bumpować można co najwyżej.
Odpowiedz
*Z dziury powstałej po wdeptanym w ziemię Krzysiu, rozchodzi się słaby jęk* - Jeszcze tego pożałujecie!
Odpowiedz
Ktoś już widział Wonderbolt Academy? :>
Odpowiedz
Eee... Wiesz, że odc już wyszedł? Jest na YT.

PS. Przestałem tu uczęszczać odkąd założono forum FGE.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Qwan dnia sobota, 15 grudnia 2012, 13:39 napisał

Eee... Wiesz, że odc już wyszedł? Jest na YT.

PS. Przestałem tu uczęszczać odkąd założono forum FGE.

Wiem, że wyszedł, ale 360p to prawie XIX wiek więc czekam jak grzeczny pucyk kony na sobotni 1080p.
PS Flutterchan > FGE
Odpowiedz
/mlp/ > wszystko
Odpowiedz
thread ma się dobrze, tylko bronies na tym forum co Opalescence napłakała.


Najnowszy odcinek średnio, powiedzmy sobie szczerze, jedynie Pinkie go ratowała. Zwyczajnie RD mnie nuuuudzi.
Odpowiedz
Trudno przyznać rację że ma się dobrze skoro postują tu tylko dwie osoby i średnio raz na tydzień.
Nawet Qwan znalazł sobie nowych kolegów na innym forum.

A propos Pinkie Pie.
Okej, wiem, że to Pinkie i ona po prostu jest Pinkie, ale coś ostatnio jest bardziej Pinkie. Na dodatek bardziej fanmade Pinkie niż laurenfaustmade Pinkie if you know what I mean.
Ale może to tylko ja...
Odpowiedz
A już dziś Apple Family Reunion. Nie powiem, zapowiada się zdeczka nudno, jako że tytuł sugeruje iż odcinek skupiony będzie wokół AJ i jej rodziny, co jest ZAWSZE IMHO nudne.

No ale pożyjom, uwidim.
Odpowiedz
Właśnie tak pomyślałem o tobie gdy sprawdziłem tytuł dzisiejszego odcinka, że już drugi tydzień z rzędu będziesz się nudził.

O Boże, a za tydzień odcinek o Spajku i AJ. Enether, Hasbro zdecydowanie cie nie lubi.
A potem finał i koniec sezonu
Szybko zleciało.
Odpowiedz
Dostałem dziś od koleżanki figurkę Rarity. HOW FABULOUS!

Idę obczajać nowy odcinek...
Odpowiedz
Nowy odcinek... cóż.
Poprzedni ci się bardziej podobał, wierz mi.

Też chce takie koleżanki...
Odpowiedz
AJ doczekała się własnej piosenki i dup. Banalna przyśpiewka na istnym Redneck Rave Party.

Poza tym wstyd się przyznać ale widok jej łez sprawiał mi przyjemność...

[Dodano po 7 dniach]

Nowy odcinek, dwóm postaciom tła (AJ i Spike'owi) trafia sie trochę czasu antenowego.

A cały odcinek wygrywa dzięki tym scenom:

Odpowiedz
Ech. Temat umiera. Nie ma w tym nic dziwnego. To jest forum o grach komputerowych, nie o MLP. Przeniosłem się na inne forum, bo tam można o tym więcej pogadać i cię nie hejtują *patrzy na RangerKrzysia*
Już dawno miałem tu zerknąć i stwierdzam, że nic pojawiło się nic ciekawego. Gdyby ktoś był ciekaw na forum FGE występuje jako Erast. Withord chyba się tam widziałem.

Poza tym jest teraz sporo zamieszania w związku z reaktywacją Radio Dash, która nosi teraz miano Echo Ponyville. Cóż chyba muszę dodać, że jestem pomocnikiem Mordecza. No mam jeszcze parę spraw na głowie, więc się nie dziwcie, że tak rzadko tu zaglądam.
enether radzę ci się tam zalogować, bo jest to bardzo ciekawe forum. Sporo gimbazy, ale to raczej nie przeszkadza.
Odpowiedz
Ja ostatnio mało się udzielam wszędzie (a przynajmniej nie powinienem) bo nauka goni.
Na forum byłem bo lubię sobie czasem poszpiegować co piszą znajomi mi ludzie (dzięki za nicka Qwan) a bez rejestracji nie da się wszystkiego przejrzeć.


A co do odcinka to nie mogę przełknąć tego, że animacje wilków zrobili 3D. Poza tym był bardzo fajny.

Ajxspikeshippingfuel.mp4
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Qwan dnia poniedziałek, 31 grudnia 2012, 08:12 napisał

enether radzę ci się tam zalogować, bo jest to bardzo ciekawe forum.


Like I care...

[Dodano po 18 dniach]

K, nowy odcinek, powraca Q kucowego universum czyli Discord.

8/10 choć głównie za głos Johna De Lancie, czuję niedosyt.
Odpowiedz
Dobry odcinek był, tylko ta jego przemiana, trochę to tak za szybko poszło.
Odpowiedz
← Filmy/Seriale

[Serial] My Little Pony: Friendship Is Magic - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...