Pokaż no swój pulpit

Na steam ostatnio zakupiłem "Dead mountaineer's Hotel". Wygląda na ciekawą detektywistyczna grę
Odpowiedz
Crushnik jak oglądałem tą tapetę to przechodziła mama i twierdzi, że jest genialna.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Mortton dnia sobota, 12 maja 2012, 08:44 napisał

Crushnik jak oglądałem tą tapetę to przechodziła mama i twierdzi, że jest genialna.

Jak pokazywalem mojej szkice to tez sie zasmiala

[Dodano po 2 minutach]

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Lionel dnia sobota, 12 maja 2012, 09:19 napisał

Modern Warfare 3, good choice.


Jezeli grasz to dawaj na steam i daj mi buddy inv - fajnei bedzie pograc. Link ponizej

[Dodano po 2 minutach]

Mortton, dla mamy:





[Dodano po miesiącu]

Aktualizacja o pulpit z nowego kompa ;D

Odpowiedz
A Left 4 Dead nie jest na steama? I chyba jeszcze Mafia II
Odpowiedz
Raczej nie, nie posiadam Steama, a jakoś swobodnie gram
Odpowiedz


Pulpit ogarnięty z powodu wakacji, wszystkie papiery wylądowały w odpowiednich folderach, a na ekranie królują gry, które muszę przejść do końca roku - taki jest challenge.

PS. Jakby ktoś wiedział, jak nazywa się ta modelka, to z postera Liu Jo, byłbym wdzięczny, bo muszę się jej oświadczyć.
Odpowiedz
No, stary, tyle gier, ze nie wiedziałbym, w ktora kliknąć
Polecam DMC4 jak masz pada.

A laska to: Shannan Click
Odpowiedz
Dawno nie wstawiałem, to wstawię.




Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Praktycznie najlepszy jeśli idzie o prosty w obsłudze klient FTP.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
← Użytkownicy

Pokaż no swój pulpit - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...