Pokaż no swój pulpit


Kliknij aby powiększyć.
Staram się mieć na pulpicie jak najmniej ikon, bo ich nadmiar po prostu mnie denerwuje. Tapetkę zrobiłem w Photoshopie w jakieś 3 minuty, nie jest to na pewno dzieło sztuki, ale jest czytelna. Do tego skorka Royal Theme for WinXP. I obowiązkowo Winamp w prawym górnym rogu pulpitu, bo bez muzyki życia ni ma
Odpowiedz
Hoho, Half-Life'a widzę! Twoim obowiązkiem jest teraz przesłanie mi przez PW swojego konta steam.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Taramelion dnia środa, 28 grudnia 2011, 18:47 napisał

Całe trzy minuty? To dziesięć sekund max zajmuje


Wiedziałem, że ktoś powie, że to za długo .
Odpowiedz
Malutka aktualizacja, gdzie chwale się porządkiem na pulpicie

Odpowiedz
A to mój

Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
Grasz w Settlersów a może w Cywilizację też?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik SirCaptain dnia środa, 25 stycznia 2012, 15:52 napisał

@Eni Bardzo ładna tapeta



Gdzieś już ją widziałam, hmmm........
Odpowiedz
Hm, Settlersów i Age of Empire Klasyka rządzi!

A tapeta z deviantarta, jakoś tak mnie urzekła Ale jak wprowadzą ACTA, już nie będę mogła jej używać
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
A oto moja wyczepista tapeta.Sorry coś się skopało. I nie mogę złączyć pliku.   
Odpowiedz
@UP - To może zacznij hostingu używać jakiegoś?

Dawno się pulpitem nie chwaliłem, więc oto i on: KLIK!

Odpowiedz
U. To już wiem, do jakiej gry chcę sięteraz dorwać. Ostatnio Lionel cieszył się Syberią
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ati dnia wtorek, 28 lutego 2012, 23:56 napisał

U. To już wiem, do jakiej gry chcę sięteraz dorwać. Ostatnio Lionel cieszył się Syberią


Lionel wyznacza trendy growe! Moje marzenie się spełniło . Szkoda, że przygodówki tak rzadko wychodzą, te porządne oczywiście.
Odpowiedz
A co się będę. http://puu.sh/iRor



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
← Użytkownicy

Pokaż no swój pulpit - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...