Centrum Oceny Avatarów

Zawsze jak patrze na avatar'a enethera to mi się chce śmiać. Nie wiem czemu...
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Wiktul dnia sobota, 4 lutego 2012, 15:09 napisał

AAAAARRRRGGGGHH!!!!! Bo nie ma czegoś takiego jak SZATAN SERDUSZKO!!!!!! To jest deformacja niedorozwiniętych polskich tłumaczy. Nasz wspaniały Nameczanin, będący moją drugą ulubioną postacią po Vegecie (tylko oni dwaj używali mózgów, mieli dobre teksty i byli zawsze bardziej lub mniej negatywni, a przynajmniej niejednoznaczni), nazywa się tylko i wyłącznie Piccolo Daimao. Chodzi tu o oksymoron - Piccolo (mały) Daimao (dai - istota, ma - zło, o - wielki, czyli wielka zła istota). Równie wielkim idiotyzmem jest SONGO (Son - Goku, czyli albo Son, albo Goku. To tak jakby z Adama Kowalskiego robić AdamaKowa i twierdzić, że to jego imię).


Przepraszam! Nie wiedziałam, teraz już będę wiedziała i zniszczę każdego kto napisze w ten sposób o Piccolo Daimao! Padam na kolana i biję pokłony!

Zawsze mi się podobał syn Vegety

Cytat

AdamaKowa

Adamiakowa, gdzie masz piłkę?! Przepraszam, nie mogłam się powstrzymać

Lionel mega avek!
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
Szatan Serduszko i Genialny Żółw ftw! No i Bubu Polskie nazwy są zawsze najlepsze


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
 Dobra teraz JA! Wiktula mi się podoba. Lionela NIE(żebyśmy chociaż wiedzieli co to jest?). Eni w porządku. Enether ostatecznie. Medivh nie zmienił. Mortton też. No, a jak wam się podoba mój? 
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Qwan dnia czwartek, 23 lutego 2012, 18:51 napisał

 Dobra teraz JA! Wiktula mi się podoba. Lionela NIE(żebyśmy chociaż wiedzieli co to jest?). Eni w porządku. Enether ostatecznie. Medivh nie zmienił. Mortton też. No, a jak wam się podoba mój? 



To przecież Lucky! Wiem, że stworki z SoSoHappy nie są może tak znane u nas jak kucyki, ale też są słodkie.

Sry, House do mnie nie przemawia. Nie akceptuję jego postaci. To zawsze będzie facet siedzący przy Rachel w samolocie. 'Friedns' for ever!
Odpowiedz
Spoko. Najważniejsze, żeby mi się podobało nie? Jeśli cię uraziłem to przepraszam, ale nie znam się na pokemonach.

[Dodano po 2 minutach]
a na kucykach jeszcze bardziej. 
Odpowiedz
Nie znasz się na kucykach?

Wzywam wszystkich fanów MLP, żeby tego pana powyżej publicznie rozstrzelać.

Odpowiedz
Także nie przepadam za tym serialem, ale Dr. House to dla niektórych wręcz wyznanie. Doceniam jednak avki nieco ambitniejsze niż takie, które ustawia sobie ileś tam osób w Polsce Przy okazji - do Asha jego akurat pasuje, biorąc pod uwagę tylko wybraną klasę na forum
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Mam zboczenie na punkcie orków, tak samo jak Ty na punkcie drowów

Odpowiedz
A ja...
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Med, nie ogarniam tej futrzanej kulki, która opanowała Twój umysł

Mimo wszystko wolę Totoro od tego avka, który chyba Angela Ci robiła z napisem Medivh

@eimyr

Tentacle rape ftw.

Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Qwan dnia czwartek, 23 lutego 2012, 19:39 napisał

Jeśli cię uraziłem to przepraszam, ale nie znam się na pokemonach.


Spoko. Wcześniej redakcja narzekała na moje charakterne dziewczyny z avków, więc zmieniłem na pociesznego stworka. Wam ciężko dogodzić ;P.
Odpowiedz
Lionel...



Tyle na temat avka, który by dogodził

Odpowiedz
@Ashgan

Jaki rape? Przecież ja nawet muszkę noszę. Do dziewcząt zalecam się dystyngowanie i z wyczuciem.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
← Użytkownicy

Centrum Oceny Avatarów - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...