[Serial] My Little Pony: Friendship Is Magic

Którego? Codziennie wychodzi przecież kilka.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Mowa oczywiście o "Cupcakes" :>
Odpowiedz
Cupcakes?

We geexe żodyn niy wi iże jeżech gorol.


ŻODYN.
Odpowiedz


A to ja jeszcze przywalę epickim artworkiem i zwijam się spać, w końcu wypada wcześnie wstać by móc więcej czasu poświęcić na kucyki :>

Odpowiedz
Wpisłem Maeg, wybrałem męskiego kucyka... Wyszło mi Master Mustang xD
We geexe żodyn niy wi iże jeżech gorol.


ŻODYN.
Odpowiedz
Mnie Brother Seethe. Brzmi tak... amiszowato. Nie będę całe życie przetaczać kamieni z jednego pola na drugie :<
Odpowiedz
Fancy Pony: Emperor Tiara
Male Pony: Ember Beard

Dziwne. Nie ma nic z mackami.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Cóż, po kolejnej nocce u Khela w składzie: Ja, Maeg i Khel i karaoke Winter Wrap Up moge powiedzieć tylko jedno:

[font="Comic Sans MS"]DRUGI SEZON JUŻ JUTRO![/font]


...tak, to był Comic Sans
Odpowiedz
No tak, te kucyki zrobiły się tak popularne, że pełno ich wszędzie w internecie. Zaczyna mnie to nawet denerwować.

DIE DEMON SPAWN
Odpowiedz
A ja już widziałem!
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
A ja dziś rano sobie zapuściłem drugi sezon i... AWESOME! Szczególnie okrutna Fluttershy i markotna Pinkie miażdzą.
Odpowiedz
@ Withord

There shall be no heresy among our Battle-bronies. Better maimed body than corrupted mind!

Zauważyliście co to za pancerz? Kto zauważy pierwszy?

SPOILER

Czarna wypustka okalająca czaszkę świadczy jednoznacznie, że Twilight Sparkle to Adeptus Librarian w swoim pancerzu z Psychic Hoodem
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
To ja się pochwalę moją trv metalową ścianą



W trakcie rozbudowy, więc ten...
Odpowiedz
Jezu Chryste...

Może sobie kupuj TĘ GAZETKĘ? Na pewno mają jakieś plakaty w środku...
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Plakat pochodzi właśnie z tego numeru

Rysunki autorstwa koleżanki, dziewczę dopiero się wprawia, ale jest na dobrej drodze. Applejack [której jeszcze tu nie ma] wyszła już dużo zgodniej z oryginałem
Odpowiedz
A jak wygląda plakat po drugiej stronie?

btw, clop, clop, clop, tylko Twilight wyszła... podtytuł "PO PIERWSZE ZWIĘKSZ MASĘ"
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Po drugiej stronie jest reklama zabawek oraz gra w szukanie pięciu różnic między dwoma obrazkami
Odpowiedz
← Filmy/Seriale

[Serial] My Little Pony: Friendship Is Magic - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...