[Serial] My Little Pony: Friendship Is Magic

Jest tak absurdalna bajka, ze nawet ja ja polubilem, no i te moraly o przyjazni na koniec - to lubie!
Odpowiedz
I te wpadające w ucho piosenki...
Odpowiedz

Cytat

Jakie znów pranie mózgu?


Ot, największy product placement na masową skalę od czasów "Kosmicznego Meczu". Niemniej bajka jest słodka i miła dla oka, więc warto sobie ją raz na jakiś okres zaaplikować. Trochę poziom estrogenu mi wzrasta jak ją oglądam, ale nie ma róży bez kolców
Odpowiedz
Jaka bajka?

TO PRAWDZIWE ŻYCIE!!!!!!11ONEONE
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Cii... Dla wielu animowane == bajka. Nie czepiajmy się.

Poza tym: Kucyki > Real Life
Odpowiedz


Chyba jestem w stanie wskazać wszystkie typy wśród najbliższego otoczenia.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Też. Chociaż nie uważam by próba stania się kucykiem była jakimś chorobliwym objawem. To przecież normalne.

...prawda?
Odpowiedz
MMMPh-MMMH-MMMHMMF!



[Dodano po 2 godzinach]

10 dni do sezonu drugiego.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz


Dlaczego doby muszą być tak długie... I ja chcę cały sezon naraz. A nie czekanie na każdy kolejny odcinek :<
Odpowiedz
Pierwszy odcinek nazywa się The Return of Harmony. Ciekawe, czy pojawi się też Luna...

Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Wy już o drugiem sezonie, a ja pierwszego nawet nie skończyłam. ; p
`If I had any feelings, I'd have the chills right about now.`

Odpowiedz
TO SZYBKO SZYBKO!

JESZCZE 5 DNI! :<
Odpowiedz
Vaerin, idź się dokształć! Dopóki nie obejrzysz 1 sezonu nie możesz tu pisać Czujesz się zmotywowana ?
Odpowiedz
Nie bardzo. ; p Szczególnie, że mi Eneth zaspoilerował i się boję oglądać dalej. ; p
`If I had any feelings, I'd have the chills right about now.`

Odpowiedz
Sezon 2 coraz bliżej. Yay.

We geexe żodyn niy wi iże jeżech gorol.


ŻODYN.
Odpowiedz
Maeg? o.O

Bjutiful xD
Odpowiedz
No a co? Dziwne? Zwerbowałem do Stada Khela to i Maeg był w pakiecie. :>
Odpowiedz
Ej, ja byłem przed Khelem ;p

Poza tym, chyba już widać, który kucyk jest moim ulubionym.

Oh Pinkie Pie, you sooo random ^ ^ .
We geexe żodyn niy wi iże jeżech gorol.


ŻODYN.
Odpowiedz
Ten... a fanfica ktoś czytał? :>
Odpowiedz
← Filmy/Seriale

[Serial] My Little Pony: Friendship Is Magic - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...