GejmExowy Test Osobowości

Ja miałem ignusa:)
Odpowiedz
A to dość rzadkie chyba Dobrze wiedzieć, że ktoś się tym bawi. Szkoda, że nie ustawiliśmy tam licznika wyświetleń.
Odpowiedz

Cytat

Ammon Jerro

Najbardziej rzucającą się w oczy cechą Twego charakteru jest patologiczna aspołeczność. Nie znosisz ludzi, kontaktów z nimi, czujesz się źle za każdym razem, gdy opuszczasz swoją siedzibę. Gdy już musisz wchodzić w interakcję ze społeczeństwem, dajesz się poznać jako osoba wyjątkowo nieprzyjemna, neurotyczna, sakrastyczna i groźna. Jednak - paradoksalnie - dobro innych jest jedną z wartości, której jesteś bardzo oddany. Z Twej nieprzeciętnej inteligencji i nadzwyczajnej mocy wynika daleko posunięty relatywizm moralny. Nie cofniesz się przed niczym by osiągnąć cel, bez względu na to, czy jest on wyznaczany przez egoistyczne, czy szlachetne pobudki. Nie masz przyjaciół i nie potrzebujesz ich. Wystarczy Ci cierpliwość, wiedza i demony zamknięte w Twej piwnicy obok magicznych ogórków.


Eeeyup! Zgodność 100%
Odpowiedz
Co potwierdzają różowe kucyki w sygnaturze xD
Odpowiedz
Śmiej się śmiej. A teraz ładnie wygooglaj "My Little Pony: Friendship Is Magic", obejrzyj dwa odcinki i daj kucykom zawładnąć twoim umysłem. Dołącz to stada.... dołącz do stada...
Odpowiedz
Kucyki to nie hobby. To filozofia. To styl życia.
Odpowiedz
Apage mi z tym różowiuchnym off topem! Bo zaraz Wam wyjdzie profil psychologiczny księżniczki Lei!
Odpowiedz
Archanioł Tyrael
Stanowisz uosobienie dobra i siły sprawiedliwości. Wszelkie pogwałcenie moralności i nadrzędnych zasad, jak uwalnianie demonów albo sprowadzenie na świat legionów Piekieł, karzesz z bezlitosną surowością. Altruizm jest podstawą Twego istnienia i działania, jesteś skłonny poświęcić wszystko dla dobra ludzi, których znacznie przewyższasz mądrością, wiedzą i mocą. Nie sposób ocenić Twej wartości jako przyjaciela. Choć absolutnie nie dbasz o zysk, a Twa potrzeba dominacji jest nieludzko niska, stanowisz ogromną inspirację dla śmiertelnych, którzy chętnie wykonują Twoje polecenia. Nie znosisz przemocy i okrucieństwa, lecz walka w obronie ideii pozwala Ci w pełni rozwinąć skrzydł
Odpowiedz
Geralt z Rivii

Istnieje w Tobie dziwna dychotomia - zabijasz przeróżne magiczne kreatury z nieludzką wprawą i bezwzględnością, lecz Twoja inteligencja (zarówno umysłowa jak i emocjonalna), jest bardzo wysoka. Choć starasz się wieść proste życie i zachowywać neutralność wobec konfliktów, nie godzisz się na łamanie zasad stanowiących podstawę Twojego "ja". Bliżej Ci do introwertyzmu niż do ekspresywności i wylewności, lecz Twoi przyjaciele bardzo Cię cenią. W testach plam atramentowych Rorschacha za każdym razem dostrzegasz potwory. To dość ciekawa przypadłość. Skutkuje ona czasem zabijaniem ludzi łamiących ogólnie przyjęte normy moralne, którzy w ten sposób uzewnętrzniają swą potworność. Uważaj na magię, depresję i nie trać humoru.

Trafiony... I witam wszystkich
Odpowiedz
I my witamy, możesz powycinać parę trolli z forum, skoro profil psychologiczny faktycznie pasuje
Odpowiedz
Tyrael. Oż. Aż się zarejestrowałem.
buahahahaha

Cytat

Stanowisz uosobienie dobra i siły sprawiedliwości. Wszelkie pogwałcenie moralności i nadrzędnych zasad, jak uwalnianie demonów albo sprowadzenie na świat legionów Piekieł, karzesz z bezlitosną surowością. Altruizm jest podstawą Twego istnienia i działania, jesteś skłonny poświęcić wszystko dla dobra ludzi, których znacznie przewyższasz mądrością, wiedzą i mocą. Nie sposób ocenić Twej wartości jako przyjaciela. Choć absolutnie nie dbasz o zysk, a Twa potrzeba dominacji jest nieludzko niska, stanowisz ogromną inspirację dla śmiertelnych, którzy chętnie wykonują Twoje polecenia. Nie znosisz przemocy i okrucieństwa, lecz walka w obronie ideii pozwala Ci w pełni rozwinąć skrzydła.
Odpowiedz
I świetnie, że to zrobiłeś, bo masz mega plusa za nick
Odpowiedz
Bardzo ciekawy tekst...i wynik

Grmignaw z NVN ;] (btw. mój ulubiony kompan).

Cytat

Indoktrynacja, której poddano Cię poprzez filozfię i religię, uczyniła z Ciebie sadystycznego, psychopatycznego mordercę. Twoje pojęcia dobra i zła są całkowicie wypaczone i absoultnie nie przystają do ogólnie przyjętych norm. Ból, cierpienie, tortury i okrucieństwo traktujesz jako rozgrzeszenie dla swych wrogów, którym obdarowujesz ich z niezachwianym, fanatycznym zapałem. Nie tylko nie lękasz się śmierci, lecz jest ona dla Ciebie źródłem chorej fascynacji. Doskonale kontrolujesz swe emocje, zależnie od okoliczności zachowując śmiertelny spokój lub wykorzystując swój gniew w walce. Bardzo niezwykły jest fakt, że umiesz być niebywale oddanym towarzyszem i lojalnym przyjacielem, jeśli tylko druga osoba dostarczy Ci okazji do siania destrukcji. Określenie "zły" nie pasuje do Ciebie, tym bardziej, że kierujesz się bardzo specyficznym pojęciem dobra. Niewątpliwie jednak jesteś niebezpiecznym dla otoczenia dewiantem, który wymaga odizolowania w klasztorze lub innym oddziale zamkniętym.
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Trochę byłem zdziwiony końcowym wynikiem testu...

Cytat

Aribeth de Tylmarande

Twoje Superego jest bardzo silne. Dodatkowo wspierają je przekonania religijne. Przekłada się ono na wysokie poczucie honoru i odpowiedzialności za innych. Przyjaciół dobierasz sobie starannie, na dobre i złe. Choć mocno wierzysz w swe ideały, popędy tworzone przez Id nie są do końca tłumione. Czasem łączysz zemstę ze swym wysublimowanym poczuciem sprawiedliwości i innymi namiętnościami, jak przystało na prawdziwego sangwinika. Na szczęście swą ogromną siłę i cechy przywódcze zwykle wykorzystujesz dla dobra ogółu, a nie z potrzeby dominacji.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Bielu95 dnia sobota, 27 sierpnia 2011, 19:11 napisał

Magister

Poza niebywałą inteligencją i niezachwianą pogodą ducha typowe dla Ciebie są także skłonności do wchodzenia w konflikt z prawem oraz nieprzeciętne skurwysyństwo. Rzeczy takie, jak konwenanse, etyka czy aprobata społeczna nie mają dla Ciebie żadnego znaczenia. W swych egoistycznych działaniach jesteś bardzo metodyczny i precyzyjny. Bardzo cieszy Cię potwierdzanie wyższości własnego "ja" nad innymi. Być może zaniedbania pegagogiczne z okresu dzieciństwa zaowocowały u Ciebie pogardą dla wszelkich zasad, a także skrywaną niepewnością siebie, przejawiającą się w skłonności do unikania zagrożenia, zwanej popularnie tchórzostwem.


A jak zaczynałem zabawę z GE to byłem aniołem... Miejcie świadomość do czego doprowadzacie ludzi:)
Cou zaraz będę tak zły jak Ty...
Odpowiedz
Król Lisz
Twoja osobowość jest jasno zdefiniowana i stabilna: jesteś zły, nikczemny, plugawy, okrutny, bezlitosny, niegodziwy, aspołeczny i sadystyczny. Alienujesz się od świata, którego nienawidzisz, dążąc do realizacji swoich nihilistycznych poglądów poprzez niszczenie wszelkiego życia, budowanie armii nieumarłych, sprzedawanie swej duszy i inne radosne praktyki. Władza jest Twoim priorytetem, przebiegłość zaś - środkiem jego realizacji. Nie masz przyjaciół (nawet niewidzialnych), sumienia ani poczucia humoru. Samokontrola również nie należy do Twych najmocniejszych cech. Wyjdź ze swojej wieży i udaj się do najbliższej poradni psychologicznej.

***
Ostatnie zdanie mnie rozwaliło. No cóż... Nie wiedziałam, że aż tak ze mną źle.
Odpowiedz
Diego

Szczerość, prostolinijność, towarzyskość, otwartość - to cechy, które dobrze opisują Twój charakter. Unikasz konfliktów, jeśli to możliwe, a gdy już Cię dosięgają, starasz się rozwiązać je przede wszystkim przy użyciu mózgu, wykorzystując inne mięśnie dopiero w ostateczności. Potrafisz zachować równowagę między powagą a żartem. Choć jesteś ostrożny i czasem nieufny, wykazujesz się prawdziwą wiernością i oddaniem wobec przyjaciół. Pomimo materialistycznego podejścia do życia, nie cechuje Cię hedonizm ani brak zasad moralnych. Zdarza Ci się podejmować drastyczne decyzje, lecz robisz to z zachowaniem obiektywizmu i zimnej krwi.
Odpowiedz
Witam!
Zrobiłem test dwa razy, ponieważ wątpiłem przy dwóch pytaniach. Za pierwszym razem wyszła Aribeth de Tylmarande, jednak po małych korekcjach tych dwóch pytań wyszła mi Leliana. Dwa opisy osobowości całkowicie do mnie pasują. Niezły ten test.

Cytat

Aribeth de Tylmarande

Twoje Superego jest bardzo silne. Dodatkowo wspierają je przekonania religijne. Przekłada się ono na wysokie poczucie honoru i odpowiedzialności za innych. Przyjaciół dobierasz sobie starannie, na dobre i złe. Choć mocno wierzysz w swe ideały, popędy tworzone przez Id nie są do końca tłumione. Czasem łączysz zemstę ze swym wysublimowanym poczuciem sprawiedliwości i innymi namiętnościami, jak przystało na prawdziwego sangwinika. Na szczęście swą ogromną siłę i cechy przywódcze zwykle wykorzystujesz dla dobra ogółu, a nie z potrzeby dominacji.


Cytat

Leliana

Twą największą siłą jest wiara, którą pokładasz w Opatrzności, swych ideałach i otaczających Cię ludziach. Tak mocna zewnątrzsterowność wywołuje jednak niepewność siebie i niezdecydowanie. Masz problem z oceną własnych możliwości rozwiązania problemów oraz zmiany na lepsze własnego charakteru. Ekstrawersja i romantyzm znajdują upust w układaniu i wykonywaniu pieśni oraz opowiadaniu baśni. Czynności te pozwalają Ci oderwać się od problemów codzienności, takich jak hordy piekielnych kreatur pustoszących świat wokół Ciebie i podobnych kłopotów, które starasz się trzymać i załatwiać na dystans.
Odpowiedz
← Użytkownicy

GejmExowy Test Osobowości - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...