GejmExowy Test Osobowości

No cóż... Jeśli potrzebujesz pomocy specjalisty...
Odpowiedz
Wiedziałem, że gdzieś będzie kompleks Edypa!


Tonari no Totoro!
Odpowiedz

Cytat

Xardas

Prawdziwy z Ciebie samotnik. Potrafisz długo i cierpliwie gromadzić informacje, które następnie mądrze wykorzystujesz do osiągnięcia własnych celów. Celami tymi nie są bynajmniej korzyści materialne czy prestiż społeczny - jesteś ponad takie rzeczy. Twoje Ego jest bardzo stabilne - dużo determinacji, opanowania, trochę egoizmu i śmiertelnej powagi. Uzyskujesz bardzo wysokie wyniki w skali sumienności. Choć Twoje desygnaty dobra i zła są jasno określone, cechuje Cię pewien relatywizm moralny. Twa introwersja i podręcznikowy wręcz flegmatyzm czynią z Ciebie dość nieżyciowego kompana, w wyniku czego odcinasz się od kontaktów społecznych, pozostając w otoczeniu tworzonych przez Ciebie gnijących zombie, chrzęszczących szkieletów i przyzwanych demonów, które nie wdają się z Tobą w tak nie lubiane przez Ciebie konflikty i starcia.

Tralalala!
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Sylvanas do ciebie też pasowała Tamciu W końcu to największy lachon w Wo... znaczy się mroczna banshee queen
Odpowiedz
Mwahahahahahahaha!!! Żądam dyplomu! (albo przynajmniej unieważnienia wrześniowej poprawki)
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Tamc. dnia poniedziałek, 30 sierpnia 2010, 19:10 napisał

Tralalala!


Też Xardas Widać, spoko kolesiem musiał być
Odpowiedz
Diego, a po drobnych uściśleniach Aarin Gend

Yeah...right

Nie ma tutaj jakiejś sylwetki ponurego filozofa? Kogoś, kto gada i gada, plącząc się we własnej sieci i właściwie zatracając spójność i logikę wypowiedzi? Ostatnio często mi się to zdarza.


Odpowiedz
Raczej nie, u nas trochę jak w Media Markt
Odpowiedz
Alistair

Pomiędzy Twym "Ja realnym" a "Ja idealnym" występuje duża rozbieżność. Z jednej strony demonstrujesz jak dobrze czujesz się z tym, kim jesteś, z drugiej strony masz chęć stać się kimś więcej, z trzeciej strony - przeraża Cię ta perspektywa. Kim jesteś naprawdę? Osobą godną zaufania, odpowiedzialną, preferującą zawody związane ze służbą społeczną (np. ratowanie świata, zabijanie smoków itd.). Dowcip jest Twoją tarczą, z którą nie rozstajesz się nigdy i władasz nią bardzo sprawnie. Bardzo cenisz sobie najwyższe ideały i kierujesz się nimi w swych działaniach z niezmienną konsekwencją. Pomimo arystokratycznego pochodzenia bywasz konformistą, nie czujesz się pewnie decydując o innych, wolisz raczej służyć niż dowodzić, co wynika z wysokiego wskaźnika ugodowości. Starasz się jednak przeżyć swoje życie możliwie najlepiej. Zupełnie jakbyś wiedział, że umrzesz za - powiedzmy - 30 lat.

Mi chyba pierwszy Alistair wyszedł
Odpowiedz

Cytat

Leliana

Twą największą siłą jest wiara, którą pokładasz w Opatrzności, swych ideałach i otaczających Cię ludziach. Tak mocna zewnątrzsterowność wywołuje jednak niepewność siebie i niezdecydowanie. Masz problem z oceną własnych możliwości rozwiązania problemów oraz zmiany na lepsze własnego charakteru. Ekstrawersja i romantyzm znajdują upust w układaniu i wykonywaniu pieśni oraz opowiadaniu baśni. Czynności te pozwalają Ci oderwać się od problemów codzienności, takich jak hordy piekielnych kreatur pustoszących świat wokół Ciebie i podobnych kłopotów, które starasz się trzymać i załatwiać na dystans.


Częściowo się zgadza, ale bardem to akurat nie jestem

Odpowiedz
Podobnie jak inni nie są nieumarłymi królami szkieletów, czy archaniołami Wysokich Niebios
Odpowiedz
A szkoda, mogłoby być ciekawie...

Odpowiedz
"Stanowisz uosobienie dobra i siły sprawiedliwości. Wszelkie pogwałcenie moralności i nadrzędnych zasad, jak uwalnianie demonów albo sprowadzenie na świat legionów Piekieł, karzesz z bezlitosną surowością. Altruizm jest podstawą Twego istnienia i działania, jesteś skłonny poświęcić wszystko dla dobra ludzi, których znacznie przewyższasz mądrością, wiedzą i mocą. Nie sposób ocenić Twej wartości jako przyjaciela. Choć absolutnie nie dbasz o zysk, a Twa potrzeba dominacji jest nieludzko niska, stanowisz ogromną inspirację dla śmiertelnych, którzy chętnie wykonują Twoje polecenia. Nie znosisz przemocy i okrucieństwa, lecz walka w obronie idei pozwala Ci w pełni rozwinąć skrzydła."

Dobrze, że nie uosobienie łagodności, bo to by wiarygodność zachwiało...
No tak w obronie idei gryzę ;p
Odpowiedz
Morte

Bardzo wysoka inteligencja połączona z cynizmem, sarkazmem i uszczypliwością nie przysparza Ci przyjaciół. Trudno określić Twój stosunek do zasad moralnych, gdyż w związku z Twym bagażem doświadczeń jest on bardzo niejasny i trochę oderwany od życia. Jednakże ze względu na swą mądrość i wiedzę, rady, których udzielasz, są traktowane bardzo poważnie. Choć daleko Ci do idealizmu, osiąganie korzyści materialnych również nie jest Twym priorytetem. Ciekawą rzeczą jest niesłabnąca w Twym wypadku popędliwość oraz libido. To niezwykłe, jak na lewitującą, gadającą czaszkę, ale na wizytę u psychologa w tym wpadku jest już chyba zbyt późno.


Morte, eh. Należe do ogółu!
Odpowiedz
Nie przesadzaj, lewitujące gadające czaszki nie są tak popularne w naszym kraju
Odpowiedz
Xardas

Prawdziwy z ciebie samotnik.Potrafisz długo i cierpliwie gromadzić informacje ,które następnie mądrze wykorzystujesz do osiągnięcia własnych celów. Celami tymi nie są bynajmniej korzyści materialne czy prestiż społeczny - jesteś ponad takie rzeczy. Twoje Ego jest bardzo stabilne - dużo determinacji, opanowania, trochę egoizmu i śmiertelnej powagi. Uzyskujesz bardzo duże wyniki w skali sumienności. Choć Twoje desygnaty dobra i zła sąjasno określone, cechuje Cię pewien relatywizm moralny. Twa introwersja i podręcznikowy wręcz flegmatyzm czynią Ciebie dość nieżyciowego kompana, w wyniku czego odcinasz się od kontaktów społecznych, pozostając w otoczeniu stworzonych przez Ciebie gnijących zombie, chrzęszczących szkieletów i przyzwanych demonów, które nie wdają się z Tobą w tak nie lubiane przez ciebie konflikty i starcia.
Odpowiedz

Cytat

Aribeth de Tylmarande

Twoje Superego jest bardzo silne. Dodatkowo wspierają je przekonania religijne. Przekłada się ono na wysokie poczucie honoru i odpowiedzialności za innych. Przyjaciół dobierasz sobie starannie, na dobre i złe. Choć mocno wierzysz w swe ideały, popędy tworzone przez Id nie są do końca tłumione. Czasem łączysz zemstę ze swym wysublimowanym poczuciem sprawiedliwości i innymi namiętnościami, jak przystało na prawdziwego sangwinika. Na szczęście swą ogromną siłę i cechy przywódcze zwykle wykorzystujesz dla dobra ogółu, a nie z potrzeby dominacji.
Pomijając te przekonanie religijne, to faktycznie całkiem trafiony opis.
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Odpowiedz

Cytat

Aribeth de Tylmarande

Twoje Superego jest bardzo silne. Dodatkowo wspierają je przekonania religijne. Przekłada się ono na wysokie poczucie honoru i odpowiedzialności za innych. Przyjaciół dobierasz sobie starannie, na dobre i złe. Choć mocno wierzysz w swe ideały, popędy tworzone przez Id nie są do końca tłumione. Czasem łączysz zemstę ze swym wysublimowanym poczuciem sprawiedliwości i innymi namiętnościami, jak przystało na prawdziwego sangwinika. Na szczęście swą ogromną siłę i cechy przywódcze zwykle wykorzystujesz dla dobra ogółu, a nie z potrzeby dominacji.


Yyy... No nie wiem. Jakoś mam wrażenie, że rozszalała elfka z udziwnionym systemem moralnym i która później trafia do piekła nie pasuje mi do mnie. Może, że sam siebie nie znam.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
Tu chodzi raczej o szlachetną osobę o pięknym, choć nieco porywczym wnętrzu, nikt Ci nie każe lądować w piekle
Odpowiedz
← Użytkownicy

GejmExowy Test Osobowości - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...