Wszystkiego najlepszego...

Spóźnione (niestety mnie nie było) i fanatyczne (bo jakże by inaczej) życzenia Courunie ode mnie. Wszystkiego najlepszego i oby Lolth zawsze była u twego boku, podkładając Ci nogi przy każdym kroku;)
Odpowiedz
Crushnik i Rain - wszystkiego najlepszego.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego, Panowie.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Ode mnie także najlepszego... wyboru wyznania i poglądów w kwestii Lolth oczywiście. Poza tym determinacji, by osiągać stawiane przed sobą cele. Gdy się chce, można wszystko, więc więcej nie trzeba.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Wszystkiego dobrego. Oby w redakcji codziennie były jakieś urodziny.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Dziękuję ślicznie za życzenia i również życzę Wam wszystkiego tego, czego sami sobie życzycie.
[font=\"Century Gothic\"]Kwiaty pachły, wiater wiał... Bekłem, rzygłem, smarkłem, piardłem i poszłem.[/font]
Odpowiedz
Wszystkiego dobrego, Matt.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Hip hip hurraa! Zdrowia, kasy, wielu użytkowników przeglądających stronę.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Dziękuję.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Dołączam się do życzeń - najlepszego
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego! Oby forum stało tak jak stoi.
Odpowiedz
Mortton, źle mi życzysz! Oby stało sto razy lepiej.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Zdrowia, szczęścia, pomyślności
Niech miłość u Was gości
Niechaj serce się raduje
Najlepszego stare...

...dziady
[font=\"Century Gothic\"]Kwiaty pachły, wiater wiał... Bekłem, rzygłem, smarkłem, piardłem i poszłem.[/font]
Odpowiedz
Matjasku, obyś zawsze promieniał urodą oraz błyskotliwością, a Twoja kobieta była dla Ciebie dobra. No i jeszcze parę centymetrów górę
Odpowiedz
← Użytkownicy

Wszystkiego najlepszego... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...