Zdjecia forumowiczow

Lio, śmiertelnicy nie przywykli do obcowania w towarzystwie nekromanty.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Fe, Ty śmierdziuchu. Znów kolejna katastrofa ekologiczna się szykuje przez Ciebie ;p
Odpowiedz
Lio - jak to wszystkich? A te pływające do góry brzuchem ryby?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Shasfana dnia piątek, 17 września 2010, 22:21 napisał

Fe, Ty śmierdziuchu. Znów kolejna katastrofa ekologiczna się szykuje przez Ciebie ;p

Odezwała się. Przecież Ty przy mnie całkiem nieźle się trzymasz - rozdwojone końcówki włosów czy wypadające zęby to nie koniec świata.

Zawsze można pływać brzuchem do góry.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
No tak, ale obiecałeś się tym zająć :< nie chcę tak wyglądać, w końcu zdobyłam tytuł Miss (albo Mistera) GE ;p to zobowiązuje. Jak się nie postarasz to wyrzucę klucz z Twojej piwnicy! ;p
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Mortton dnia piątek, 17 września 2010, 15:31 napisał

Tam już kaloryfer się powoli wytwarza. A zdjęcie fajne.

Chyba bojler...
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Shasfana dnia piątek, 17 września 2010, 23:11 napisał

Jak się nie postarasz to wyrzucę klucz z Twojej piwnicy! ;p

Nie zrobiła byś tego. Pomyślimy.

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Crushnik dnia piątek, 17 września 2010, 23:30 napisał

Chyba bojler...

Sio od mojego brzucho-kaloryfero-bojlera.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
To niczym nieskrępowane zadowolenie na twarzy idealnie pasuje do tego, co stworzyłeś.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Tam dalej na dnie było więcej takich.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Jeżeli to jest przed to ma myślę, że te po można wrzucić jako przestrogę dla młodszych użytkowników
Odpowiedz
← Użytkownicy

Zdjecia forumowiczow - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...