Zdjecia forumowiczow

Operacje plastyczne to całkiem fajna zabawa!
Odpowiedz
"Why so serious?" bez kitu, jedynie Ci jeszcze uśmiech poszerzyć
Odpowiedz
3 wojna świata za pasem i VL postanawia potrenować zdolność maskowania się.

Masked VL
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
W szkole zawsze zabawa z maskami oznaczała, że trzeba je było pewną mieszanką wyczyścić, dlatego nigdy się nie dziwiłem, że tyle osób w maskach się fotografuje
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
To było całkiem spontaniczne, ale owszem, fajnie jest takową założyć...na chwilę
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
O matko te zdjęcie przypomina mi moje zajęcia z PO(Przysposobienie Obronne),które miałem w drugiej klasie technikum i podobne zakładaliśmy .

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
To dokładnie ten rodzaj maski. Z "trąbą słonia" tzw.
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ven'Diego dnia czwartek, 12 maja 2011, 23:15 napisał

Zawsze chciałem zobaczyć jak wygląda impreza Black Metalowa


ja też.
Odpowiedz
Ten kto robił te zdjęcie zna się na rzeczy;)
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Kresselack dnia czwartek, 12 maja 2011, 20:35 napisał


Ja przepraszam za refleks, ale jako osoba wrażliwa na naturalne piękno, pochwalę, że bardzo fajne zdjęcie.

A tak się trochę polansuje i jednocześnie zareklamuje imprezę Łódzki Port Gier. Zdjęcie z ostatniej tego typu imprezy.
  • DSC06589.JPG
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Odpowiedz
No no no Krew czyżbyś chciałabyś być kimś takim jak legendarny Jack Sparrow?
Tak czy inaczej fajnie wyszłaś na tym zdjęciu.

Salem pierwsze zdjęcie jest genialne

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Każdą imprezę mamy tematyczną, tą w najbliższy weekend w klimatach antycznych. A do Sparrowa to mi daaalekoo.. Ale nie powiem, fajnie się przyciąga uwagę.

Z dedykacją dla Salema załączam kolejne zdjęcie.
  • gry.JPG
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Odpowiedz
Mam nadzieję, że za odkopanie przypiętego tematu warna nie dostanę .

Ja z dzisiejszego PO, lekcja na temat masek gazowych. Twarzy nie widać i dobrze, nie ma co pokazywać .
SPOILER
Odpowiedz
← Użytkownicy

Zdjecia forumowiczow - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...