Pokaż no swój pulpit

Po pierwsze: Cała rodzinka korzysta z jednego kompa wieć się nie czepiajcie, bo ja nie wiem co oni tu robią jak mnie nie ma. ;P
Po drugie: To znajduje się w folderze na prawo od Dragon Age: Początek :
bez tytułu2.JPG
Widzicie! Muzyka mojej matki. Zrobiła taką nazwe dla podpuchy.
Po trzecie Eirin jak u ciebie jest posprzątane. I smerfastyczna tapeta.
PS: Gdy pierwszy raz pokazałem pulpit nikt się nie czepiał.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Mortton dnia niedziela, 15 sierpnia 2010, 13:27 napisał

Po pierwsze: Cała rodzinka korzysta z jednego kompa wieć się nie czepiajcie, bo ja nie wiem co oni tu robią jak mnie nie ma. ;P
Po drugie: To znajduje się w folderze na prawo od Dragon Age: Początek :
[attachment=1284:bez tytułu2.JPG]
Widzicie! Muzyka mojej matki. Zrobiła taką nazwe dla podpuchy.
Po trzecie Eirin jak u ciebie jest posprzątane. I smerfastyczna tapeta.
PS: Gdy pierwszy raz pokazałem pulpit nikt się nie czepiał.


Nie zawsze tak jest, bo zazwyczaj zawalam pulpit zdjęciami krów i świnek morskich. Ale stwierdziłam, że chociaż raz ogarnę.
Odpowiedz
Kiyuku masz fajny pulpit. Lubię porządek. A tapeta Favara rozbraja.
Odpowiedz
Otóż i mój pulpit:

http://www.majhost.co...creen00043.png

Duży, szalony, z tapetą własnej roboty. W tle jest kod z pierwszego Dooma.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Ło, Laaav, dzięki, jaki ogień na Twoim!

Najbardziej. Epicki. Pulpit. EVAR!



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
A myślałam, że nie lubisz pana z porożem (wiem, wiem, że wygląda jak dziewczyna )
Odpowiedz
To jest pan z porożem? Zaiste, cofam to o ogniu. Ale pasek stanu masz przaśny.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Przefajna tapeta Hassan i Left 4 Dead, chwali się
Za to tapeta Ati mi się nie podoba - taka nijaka mi się wydaje
Odpowiedz
A mi się podoba tapeta Ati ma w sobie takie fajne COŚ.
Odpowiedz
Btw. to może rozwiniesz tą ikonkę na dwa "poziomy" wyżej o klanarchii?
Odpowiedz
To zdjęcie jest po prostu trochę cyrkowe, ma klimacik i przyjemne kolory. Zdjęcie cudowne nawet pomijając te czerwone włosy i ich właściciela <3

A ikona to link do artykułu, do którego przeczytania zbieram się już dobry rok. Jeszcze jakiś czas temu miałam tam znacznie więcej podobnych z Taraki. Taka lektura na nudę. ;p
Odpowiedz
Wielu ludzi ma taki pulpit ala zbita szyba, więc tapeta średnia.
Odpowiedz
A mnie się bardzo podoba.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Mnie również, bardzo fajny motyw. Miałbyś Tar może taką w wersji 1920x1080?


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Tapeta bardzo fajna, mógłbyś wrzucić ją gdzieś, chętnie bym sobie ściągnął, na przyszłość może się przydać - bo dobra tapeta na pulpicie laptopa z którego czasem puszcza się prezentacje ma duże znaczenie

Widzę, że ikonki posortowane jak u mnie, w jakieś kąty, żeby tematycznie pasowały
Odpowiedz
← Użytkownicy

Pokaż no swój pulpit - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...