Pokaż no swój pulpit

Najlepsze są foldery na górze po prawej.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Neostrada
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Jaaaaaaaaaaaaaki porządek xD Aż mi wstyd! xD
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Matthias Circello dnia piątek, 6 sierpnia 2010, 11:40 napisał

Neostrada


Gdyby było coś innego dostepne, to może i bym zmienił, as tak jest jedno i nie wybrzydzam.

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik kami dnia piątek, 6 sierpnia 2010, 12:15 napisał

Jaaaaaaaaaaaaaki porządek xD Aż mi wstyd! xD


Ach ta moja pedantyczność. Nie mów tak, bo się zaczerwienię. Wiem, że muszę się z tego leczyć, bo ludzie patrzą na mnie jak na dziwaka.
Odpowiedz
A oto mój Pulpit.

Tapetę wziąłem pierwszą lepszą... Akurat jest z Fae xP
Nie cierpię kolorowych tapet. Lubię czarny pulpit z jakimś niedużym, niezbyt wyróżniającym się obrazkiem po środku.

No i staram się nie trzymać zbyt wiele śmiecia na moim pulpicie. Wpienia mnie, jak mi się narobi 40 różnych ikonek, których i tak nie używam.





Odpowiedz
Lionel fajny masz pulpit. Smerfastyczna ta wyderka.
Mam pytanie jak zrobić "zdjęcie" pulpitu?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Mortton dnia piątek, 6 sierpnia 2010, 19:10 napisał

Mam pytanie jak zrobić "zdjęcie" pulpitu?


Aparatem ;p

A tak na serio, to masz na klawiaturze, koło 'scroll lock' przycisk o nazwie 'print screen'. Naciskasz go, otwierasz jakikolwiek program graficzny (painta?) I wciskasz ctrl+v. No i zapisujesz.





Odpowiedz
Dzięki Lavo. Prosze Morttonowy pulpit:
lol2.JPG
Odpowiedz
Ja na pulpicie swojego golema, stworzonego prowizorycznie przez mojego brata z jego spalonego laptopa, gdzie ekran jest przytwierdzony do wnętrza skrzynki narzędziowej na korkach od wina, po drugiej stronie goła klawiatura bez obudowy leży na gołych podzespołach, zaś całość elegancko oplatają kable, mam tego oto pana, doskonale oddającego charakter całości http://www.freecomput...paper_1024.jpg Poza tym tylko 4 ikony.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Wiktul dnia piątek, 6 sierpnia 2010, 20:00 napisał

Ja na pulpicie swojego golema, stworzonego prowizorycznie przez mojego brata z jego spalonego laptopa, gdzie ekran jest przytwierdzony do wnętrza skrzynki narzędziowej na korkach od wina, po drugiej stronie goła klawiatura bez obudowy leży na gołych podzespołach, zaś całość elegancko oplatają kable, mam tego oto pana, doskonale oddającego charakter całości http://www.freecomput...paper_1024.jpg Poza tym tylko 4 ikony.

Fajny. A co sądzicie o moim pulpicie?
Odpowiedz
Że masz bajzel na pulpicie (patrz - więcej niż 6 ikon), na co sobie nie pozwalam bo dziwnie mnie to drażni.
Odpowiedz
Fajnie, że zdjęcie Częstochowy na pulpicie masz.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Tamc. dnia piątek, 6 sierpnia 2010, 20:48 napisał

Fajnie, że zdjęcie Częstochowy na pulpicie masz.

To nie Częstochowa to tajemnicze miasto na pomorzu.
Pozatym mam zamiar zmienić tą wieśniacką tapete na coś lepszego.
Odpowiedz
Słuchaj, Tamcio mówi, że Częstochowa, to jest to Częstochowa, choćby to miało być zdjęcie twojej wygódki... Częstochowa it is.

xD
Odpowiedz
kami wie, co mówi - tam po prawej przecież widać jedną z moich wież.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Tamc. dnia piątek, 6 sierpnia 2010, 22:06 napisał

kami wie, co mówi - tam po prawej przecież widać jedną z moich wież.

To nie jest Częstochowa na pomorzu nie ma nekromantów wytępiłem ich. Mówiłem że to "tajemnicze miasto na pomorzu".
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Shasfana dnia piątek, 6 sierpnia 2010, 22:39 napisał

Panie Mortton, Panie Mortton. Nekromanci mają to do siebie, że niewiele ich widać. Tamcio się kryje i działa, że tak rzeknę - w podziemiu ;p

Mój syfiasty pulpit po raz wtóry i tapeta wysępiona Matthiasowi z sygny swego czasu ;'p

Ty się nie martw mam swoje tajne sposoby na te "nekromanckie osobistości"
. Pozatym fajny pulpit tylko że by się sprzątanko przydało.
Odpowiedz
← Użytkownicy

Pokaż no swój pulpit - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...