Pokaż no swój pulpit

ale na mnie nie masz sposobu, a on pracuje dla mnie ;p

e, nie lubię sprzątać. super się żyje w takim chaosie. kiedyś maniakalnie porządkowałam pulpit, ale już mi minęło.
Odpowiedz
Mogę Ci podpowiedzieć, bo ja zawsze jak mi się zbiera plików w jednym typie, robię folder i tam je upycham. Dzięki temu jest jeszcze więcej miejsca na pier... bałagan.
Odpowiedz
Dokładnie moja taktyka xD Łatwo prosto i porządnie posprzątane
Odpowiedz
Po małym sprzątanku i zmianie tapety oto Morttonowy pulpit:

bez tytułu.JPG
Odpowiedz
Dragon Age czasem nie jest dozwolony od 18 lat?
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Dragon Age, Dragon Age, ale ten folder zaraz obok niego po prawej?
Odpowiedz
Dragon Age, Mass Effect, Mass Effect 2, Call of Duty: Modern Warfare 2, Wolfenstein, Stalker: Zew Prypeci.

Płoń, płoń Święty Ogniu!
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Piszecie, tak jakbyście Wy nigdy nie mieli na kompie czegoś, czego nie powinniście mieć. Poza tym może ma brata albo siostrę. A jak nie... cóż, wszystko dla ludzi. ;p
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
No ja nie mam, a jak mam to zapomniałam, że mam, bo tak dobrze schowane ;p

I nie gnębimy, dbamy o niego!
Odpowiedz

Cytat

Piszecie, tak jakbyście Wy nigdy nie mieli na kompie czegoś, czego nie powinniście mieć.


I tuś w miękkie trafił. Ja, na przykład, mam folder Game Exe.
Odpowiedz
Widzicie! ;p
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Kresselack dnia sobota, 14 sierpnia 2010, 16:06 napisał

I tuś w miękkie trafił. Ja, na przykład, mam folder Game Exe.


YYYYPP! *Nasyła na niego internetową policję (czy jak to się nazywa od łapania internetowych pedobearów?)* xD





Odpowiedz
Shasfana, odpoczywaj w spokoju.

Niestety drodzy państwo, już od niej nie usłyszycie.
Odpowiedz
Po głębokim namyśle, ale bez podglądania... Tuffcia?

To teraz w drugą stronę Nostale? To jest to, co myślę?
Symantec, fe. Mnie ten [tu wstaw wyraz, którego nie usłyszysz w domu człowieka dobrze wychowanego] kosztował dwa tygodnie roboty.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
10 pkt dla tego pana!

Znaczy, a co dokładnie myślisz? No taka tam sobie gra.

Antywirusa po ostatnich zabawach nie skomentuję. :X
Odpowiedz
Myślę... Mmmm... Myślę, że gdzieś już to widziałem. Na jakichś bannerkach. I wyglądało jak klasyczny azjatycki grinder w klimatach Gaia, Flyff, RO itd.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Szczerze mówiąc to dopiero druga taka gra, w którą 'gram', pierwszą było nieistniejące już Survival Project. Nic szczególnego, jak każda inna gra tego typu; szybko się nudzi.
Odpowiedz
← Użytkownicy

Pokaż no swój pulpit - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...