Sygnatury

Pies... Ciekawe czy gdybyś nie był już martwy to Lionel pokusiłby się o zabawienie w skrytobójcę?

Mi się podoba nowa sygnatura kami!
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Eirin dnia niedziela, 15 sierpnia 2010, 21:38 napisał

Pies... Ciekawe czy gdybyś nie był już martwy to Lionel pokusiłby się o zabawienie w skrytobójcę?

Dlaczego?

Stwierdziłem tylko, że nie widzę zbyt głębokich różnic pomiędzy łasicą a wydrą - Ty pewnie widzisz ich sto tysięcy, ja wskrzeszam takowe stworzenia pstryknięciem palców i nie dumam więcej nad sensem ich egzystencji.

A zastanawiam za to się, czy ta wydro-łasica Lionela to jakaś super bohaterka czy inne cudo, skoro gości u nas na GE.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Tamc. dnia niedziela, 15 sierpnia 2010, 21:42 napisał

Dlaczego?

Stwierdziłem tylko, że nie widzę zbyt głębokich różnic pomiędzy łasicą a wydrą - Ty pewnie widzisz ich sto tysięcy, ja wskrzeszam takowe stworzenia pstryknięciem palców i nie dumam więcej nad sensem ich egzystencji.

A zastanawiam za to się, czy ta wydro-łasica Lionela to jakaś super bohaterka czy inne cudo, skoro gości u nas na GE.



Nie wiem na ile Lionel jest zwolennikiem wydr, ale sądzę, że to go nieco zaboli: ja zawsze prawie padam na zawał, kiedy ktoś nazywa świnki morskie chomikami, także jeżeli jego oddanie wydrom jest chociażby w połowie tak mocne jak moje w stosunku do świnek, to pewnie posiekałby cię powoli tępym otwieraczem do konserw tak, jak ja to już nieraz robiłam innym.

Muszę w każdym razie przyznać, że sygnatura Lionela jest ładna. Nawet bardzo: podobają mi się kolory.
Odpowiedz
A dzięki Eirin :* Mnie Twoja też urzekła, tak jak avek, ale to w innym temacie
Odpowiedz
Ależ wam się zebrało... nie ma co.
Dlaczego wydra (nie Tamciu, to nie jest łasica, znam ok. 100 morfologicznych i emocjonalnych różnic, które wpływają na mój osąd, że to jest cudowna wydra )? Gdyż na sesji z pewnym guru indyjskopodobnego pochodzenia (nie sądzę, by nim był, ale na rynku stał i głosił swoje kazania, więc czemu by nie skorzystać) dochodziliśmy jakim zwierzęciem byliśmy czy będziemy, nie pamiętam dokładnie - i mi wyszła wydra. Później o tym wszystkim zapomniałem, aż nie obejrzałem jednego odcinka jakiegoś serialu, gdzie facet uwalniał w sobie wewnętrzne zwierzę i to była znów wydra. To wszystko spowodowało, że zainteresowałem się nimi i doszedłem do wniosku, że to świetne stworzenia, takie rozkoszne i w ogóle. I tak zostało.
I nie, ta wydra nie jest super-bohaterką, chociaż pamiętam z dzieciństwa bajkę o wydrach. Znalazłem ja po prostu na deviantarcie.

Sygnatura kami jest ciekawa. Jak sądzisz, czy te wisielce to ofiary systemu politycznego wystawione na publiczną śmierć czy zwykli kryminaliści? Jestem ciekaw twojej interpretacji, kami.
Odpowiedz
A moja, że tak zapytam skoro w temacie jesteśmy już? ;p

[Dodano po 3 minutach]

Cytat

Cytat

Acer Aspire 5738 ?


Tak ; d,


Yu, nie wyskakują Ci na monitorze czarne plamy, które mają tendencję do poruszania się? ;p bo ja mam AA 5737z i ta menda funduje mi takie atrakcje ;o tak z ciekawości pytam ;p
Odpowiedz
Wszyscy macie smerfastyczne sygnatury... na może poza mną.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Lionel dnia niedziela, 15 sierpnia 2010, 22:49 napisał

Ależ wam się zebrało... nie ma co.
Dlaczego wydra (nie Tamciu, to nie jest łasica, znam ok. 100 morfologicznych i emocjonalnych różnic, które wpływają na mój osąd, że to jest cudowna wydra )? Gdyż na sesji z pewnym guru indyjskopodobnego pochodzenia (nie sądzę, by nim był, ale na rynku stał i głosił swoje kazania, więc czemu by nie skorzystać) dochodziliśmy jakim zwierzęciem byliśmy czy będziemy, nie pamiętam dokładnie - i mi wyszła wydra. Później o tym wszystkim zapomniałem, aż nie obejrzałem jednego odcinka jakiegoś serialu, gdzie facet uwalniał w sobie wewnętrzne zwierzę i to była znów wydra. To wszystko spowodowało, że zainteresowałem się nimi i doszedłem do wniosku, że to świetne stworzenia, takie rozkoszne i w ogóle. I tak zostało.
I nie, ta wydra nie jest super-bohaterką, chociaż pamiętam z dzieciństwa bajkę o wydrach. Znalazłem ja po prostu na deviantarcie.

Sygnatura kami jest ciekawa. Jak sądzisz, czy te wisielce to ofiary systemu politycznego wystawione na publiczną śmierć czy zwykli kryminaliści? Jestem ciekaw twojej interpretacji, kami.



Pytanie nie skierowane do mnie, ale te wisielce to na pewno karykatury Tamc.a.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Taramelion dnia poniedziałek, 16 sierpnia 2010, 18:10 napisał

Morton, pozwól że wynagrodzę ci wszystkie krzywdy jakie zaznałeś ode mnie na tym forum.

http://i932.photobuck...han/Morton.png[/IMG]

Żadnych krzywd od ciebie nie zaznałem i nietrzeba było. Chociaż sygnature zatrzymam.

[Dodano po godzinie]

Wstawiona. Jak się podoba?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Shasfana dnia niedziela, 15 sierpnia 2010, 22:59 napisał

A moja, że tak zapytam skoro w temacie jesteśmy już? ;p

[Dodano po 3 minutach]



Yu, nie wyskakują Ci na monitorze czarne plamy, które mają tendencję do poruszania się? ;p bo ja mam AA 5737z i ta menda funduje mi takie atrakcje ;o tak z ciekawości pytam ;p


Y. Poza tym, że właśnie zauważyłam, że cały monitor mam w kupach much to nie, nic się z nim nie dzieje : p Moje dzieciątko <3 ; p
Odpowiedz
Eeeej, ja też chcę zaznać krzywd i dostać fajną sygnaturkę :<

PS
Mortton, fajna sygna ;]





Odpowiedz
A moja syga jest mega, odjechana, artystyczna, poetycka i kto twierdzi inaczej, ten ograniczony impotent o nieczułej duszy i powinien dostać w zęby od Ivana Drago.
Odpowiedz

Cytat

A moja syga jest mega, odjechana, artystyczna, poetycka i kto twierdzi inaczej, ten ograniczony impotent o nieczułej duszy i powinien dostać w zęby od Ivana Drago.


Ja... bo mam lepszą Choć troszkę starawa już...
Odpowiedz
A co to za typ w tej sygnaturze, Kress?
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Nie wygląda, chociaż strzelałbym, że to jakiś Freddie Page albo inny dinozaur. Szacun. Ja ich po paszczach nie rozpoznaję.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Lavo dnia poniedziałek, 16 sierpnia 2010, 21:42 napisał

Eeeej, ja też chcę zaznać krzywd i dostać fajną sygnaturkę :<

PS
Mortton, fajna sygna ;]

Z tym musisz się zwrócić do Tarameliona.
A tak pozatym Kress: Twoja sygnatura obudziła we mnie duszę artysty i zawsze gdy na nią patrze skłania mnie ona do refleksji: O co temu kolesiowi chodzi?
Odpowiedz
A Ty, Kiyuku, masz Nergala?
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
← Użytkownicy

Sygnatury - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...