Zdjecia forumowiczow

Cóż...
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Ja was powygryzam : ppp

No dobra, może nie, ale wrzucam coś jeszcze : p

Ta góra za moimi plecami, to właśnie tam byliśmy : p A taki był widoczek
Odpowiedz
Tam w dole widzę Częstochowę!
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Ja Tamera kocham <3
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Podejrzanie często ją na tych zdjęciach znajdujesz...
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Anorthus dnia wtorek, 3 sierpnia 2010, 08:07 napisał

Odpowiem na pytanie skąd nazwa Częstochowa. Do Częstochowy mam jakieś 50 km i jak tam sobie jeżdżę, to widać jakąś tam wieżę, czy kościołek. W pewnym momencie drogi są takie dziwne górki, które powodują, że to coś się często chowa


Bardziej irracjonalnej genezy nazwy nie słyszałem, ale dzięki za wytłumaczenie.

Ati robi kocią minkę do kamery! I te pazurki... Ciekawe co koleżanka Ruda myślała, wskazując tak placem. ("Wariatka?")

Krowa prawie z reklamy Milki! "Muuusisz spróbować!" - ah dzieciństwo.
Odpowiedz
Kto mi przyniesie Tamc.-ia żywego lub pieczonego ten dostanie te 200.000 $ i mój autograf. Robie dziś nekromancką sałatke i Tamc. jest głównym składnikiem. A tak pozatym to Mortton a nie Morton. Pozatym:
1. Sazanka jest bardzo dobrym fotografem.
2. Nie wiem która to Ati ale obie dobrze wyszłyście.
Po trzecie i ostatnie to pokaże wam coś strasznego: biegnącego, ogolonego Morttona:

Obraz 052.jpg
Odpowiedz
Ta po prawej ;p

Szczerze powiedziawszy to nie pamiętam już całej sytuacji, ale raczej nie "wariatka". No, ale aż jestem ciekawa waszych dalszych pomysłów.
Odpowiedz
Ja wiem czy to musi być tylko na tle czegoś

BUM


Tonari no Totoro!
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ati dnia wtorek, 3 sierpnia 2010, 10:29 napisał

Ta po prawej ;p

Dzięki. Mam czym siostre straszyć. A wy możecie mną swoje rodzeństwo postraszyć.
Odpowiedz
Powiedz siostrze, że jak będzie niegrzeczna przyjdę w nocy i pourywam głowy jej lalkom, albo powyrywam jej zęby

Medzia, aż tak młodo wyszłam?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ati dnia wtorek, 3 sierpnia 2010, 10:40 napisał

Powiedz siostrze, że jak będzie niegrzeczna przyjdę w nocy i pourywam głowy jej lalkom, albo powyrywam jej zęby

Medzia, aż tak młodo wyszłam?

Powiem jaj powiem. Ja i tak jestem wystarczająco straszny ale jak by to nie wystarczyło to wykorzystam "straszną" Ati.
Odpowiedz
Muahahah. Zawsze chciałam być bohaterką dziecięcych koszmarów. Jak wróżka zębuszka Piekary w Alicji i Ciemnym Lesie.
Odpowiedz
← Użytkownicy

Zdjecia forumowiczow - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...