Zdjecia forumowiczow

Fajna, nie? Wianek sama robiłam. Łysa jednak zdecydowała, że lepiej wygląda u niej w paszczy niż na głowie i pięć sekund później go skonsumowała. Ogólnie ona jałówką to już dawno nie jest, na zdjęciu ma brzuch w 4 miesiącu ciąży. W zeszłym roku urodziła byczka, oj, on to dopiero był ładny.
Odpowiedz
Jaka pinkna króweczka <3 Pogłaskałbym. Albo przytulił się. Tylko te muchy są paskudne, aczkolwiek ich działalność raczej przydatna.
Odpowiedz
Macie krowę. ;p
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Przykro mi Matt, Łysa jest ładniejsza!

Lionel, nie wiem czy to jest aż tak przyjemne, jeśli wsunie ci ozor pod koszulę i przejedzie tak tym ozorem po całej długości pleców.
Odpowiedz
Myślałem, że lubisz wszystkie krowy, Eirin! Bardzo mi przykro, że się do Ciebie pomyliłem.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Ej, bo lubię wszystkie! Wręcz uwielbiam. Ale Łysa to była ta pierwsza, wspaniała krowa, która mnie nie skopała podczas dojenia. I została już tą moją jedyną. W ogóle, zamierzam ją odkupić od sąsiada za dwa lata.
Odpowiedz
Ale wróćmy do tematu osób na zdjęciach, o zwierzakach można założyć osobny wątek.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Nie no, pan na zachwyconego wygląda, mało mu. Chcecie dziewczęta ostrogi? Co prawda jedną mam parę, ale lepiej jedna, niż żadna xD
Odpowiedz
Hehe, Mar sobie chyba naprawdę upodobał podobne pozycje. ;D
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Eirin dnia piątek, 6 sierpnia 2010, 11:45 napisał

Przykro mi Matt, Łysa jest ładniejsza!

Lionel, nie wiem czy to jest aż tak przyjemne, jeśli wsunie ci ozor pod koszulę i przejedzie tak tym ozorem po całej długości pleców.


Nie miałem jeszcze takich doświadczeń. Po tym jak szarżował na mnie kucyk Princess, nie zbliżam się do zwierząt z gospodarstwa domowego, bo to dzikie demony!
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Eirin dnia czwartek, 5 sierpnia 2010, 22:17 napisał

Mówiłam ci, że Łysa jest inna.

Łysa?! Już miałem Ci napisać, że cieszę się, iż tak szczęśliwie, radośnie oraz kwitnąco wyglądasz i pytać, co to za dziewczyna w tym czerwonym, koleżanka?

A tu takie kopyta.

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Kresselack dnia wtorek, 3 sierpnia 2010, 17:33 napisał

Nazwa wzięła się od legendarnego założyciela, Częstocha, a tą powyższą bajeczkę o Jasnej Górze chowającej się za wzgórzami wciskają dzieciom ludzie, którzy tylko we własnym mniemaniu są znawcami historii.

Głupoty gadasz.

Prawda jest taka, że nasze miasto nie może konkurować z żadnymi innymi i w porównaniu pod obojętnie jakim względem po prostu się chowa, a gdyby nie jeden aspekt, o którym za chwilę wspomnę, nie nazywałoby się Częstochowa a Zawszechowa, jednak na całe szczęście, a może i nie, sytuację ratuje to, że pod względem liczby kościołów i stężenia moherowej braci zdecydowanie wiedziemy prym.

Ile się płaci za przejazd takim dwuosobowym mułem?
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Tamc. dnia piątek, 6 sierpnia 2010, 20:44 napisał

Łysa?! Już miałem Ci napisać, że cieszę się, iż tak szczęśliwie, radośnie oraz kwitnąco wyglądasz i pytać, co to za dziewczyna w tym czerwonym, koleżanka?

A tu takie kopyta.




Ty napuszona, niedosłodzona brzoskwinio z ćwikłami pod oczami. Lepiej, żebym ja się nie zabrała za komentowanie twojego ostatniego zdjęcia, oj, lepiej ci dziecino, żebym się nie zabrała.
Odpowiedz

Cytat

Ile się płaci za przejazd takim dwuosobowym mułem?


Uśmiechem i ładnymi oczami
Odpowiedz
Ile takich oczu trzeba? A uśmiechy wykrajać z zębami, czy bez?
Odpowiedz
Sądzę, że kilogram oczu i kilka sztucznych szczęk wyjętych z przeznaczonego im miejsca wystarczy ;')
Odpowiedz
← Użytkownicy

Zdjecia forumowiczow - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...