Zdjecia forumowiczow

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ati dnia wtorek, 3 sierpnia 2010, 10:47 napisał

Muahahah. Zawsze chciałam być bohaterką dziecięcych koszmarów. Jak wróżka zębuszka Piekary w Alicji i Ciemnym Lesie.

Pokazałem jej twoje zdjęcie i przeczytałem jej twój post. Poszła z płaczem do mamy.
Odpowiedz
No to mam Ci teraz GE zablokuje, żebyś nie zadawał się z nami
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ati dnia wtorek, 3 sierpnia 2010, 11:13 napisał

No to mam Ci teraz GE zablokuje, żebyś nie zadawał się z nami

Ona nie zna adresu gameexe nawet nie wie o czym ta strona jest.
Haha pedoberek mnie nie dopadnie.
A tak pozatym masz naprawde fajny lakier.
Jak jej powiedziałem że Ati idzie to się do mnie przytuliła i poprosiła żeby "ta pani" tędy nie przechodziła.
Odpowiedz
Akurat Tobą pedobear najprędzej by się zainteresował. Biegnący, powiadasz, Mortton...

A straszyć siostrę nieładnie.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik eimyr dnia wtorek, 3 sierpnia 2010, 12:22 napisał

Akurat Tobą pedobear najprędzej by się zainteresował. Biegnący, powiadasz, Mortton...

A straszyć siostrę nieładnie.

Skoro jesteś taki mądry eimyr to daj swoje zdjęcie. Pozatym Tamc. fajne wyszedłeś na zdjęciu do paszportu.
Odpowiedz

Cytat

Skoro jesteś taki mądry eimyr to daj swoje zdjęcie.


Przecież jako avatar zamieścił...
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Tokar dnia wtorek, 3 sierpnia 2010, 14:57 napisał

Przecież jako avatar zamieścił...

Przepraszam nie wiedziałem ładnie wyszedł. d-_-b
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Mortton dnia wtorek, 3 sierpnia 2010, 13:36 napisał

Pozatym Tamc. fajne wyszedłeś na zdjęciu do paszportu.

Dzięki, za chwilę wypiję zieloną herbatę za Twoje zdrowie!

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Tokar dnia wtorek, 3 sierpnia 2010, 14:57 napisał

Przecież jako avatar zamieścił...

Otóż to. Żebyś Ty - Morttonie, który sam podobnie uczyniłeś - tego nie wiedział. Niedobrze.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Hej, moje zdjęcie na Ge wisi już jakiś czas, tylko nie tutaj akurat.

Ja to ten bardziej awesome.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Ten po prawej?
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Tamc. dnia wtorek, 3 sierpnia 2010, 15:36 napisał

Dzięki, za chwilę wypiję zieloną herbatę za Twoje zdrowie!


Otóż to. Żebyś Ty - Morttonie, który sam podobnie uczyniłeś - tego nie wiedział. Niedobrze.

Po pierwsze to nie ja tylko mój troll.
Po drugie założe się że eimyr to ten po lewej.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Mortton dnia wtorek, 3 sierpnia 2010, 16:17 napisał

Po drugie założe się że eimyr to ten po lewej.

Błądzisz synu, błądzisz. Który bardziej wygląda na Kultystę Przedwiecznych?

No właśnie.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Tamc. dnia wtorek, 3 sierpnia 2010, 16:20 napisał

Błądzisz synu, błądzisz. Który bardziej wygląda na Kultystę Przedwiecznych?

No właśnie.

Przepraszam że.. zaraz zaraz ja ciebie poszukuje. Kiedyś cię znajde Tamc. w przygotowaniu jest nowy portret pamięciowy. I racja żaden nie wygląda na kultyste przedwiecznych.
Odpowiedz

Cytat

Odpowiem na pytanie skąd nazwa Częstochowa. Do Częstochowy mam jakieś 50 km i jak tam sobie jeżdżę, to widać jakąś tam wieżę, czy kościołek.


Fekalia prawda. To największa z bujd odnośnie nazwy 'Częstochowa'. Nazwa wzięła się od legendarnego założyciela, Częstocha, a tą powyższą bajeczkę o Jasnej Górze chowającej się za wzgórzami wciskają dzieciom ludzie, którzy tylko we własnym mniemaniu są znawcami historii.
Odpowiedz
Krowa ;< nienawidzę krów i jest to nienawiść obustronna!
Odpowiedz
Łe Jezus Maria, a ta znowu swoje. Mówiłam ci, że Łysa jest inna.
Odpowiedz
← Użytkownicy

Zdjecia forumowiczow - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...