[The Elder Scrolls III: Morrowind] Nowy-stary dział The Elder Scrolls III: Morrowind!


Drodzy czytelnicy! Szanowni użytkownicy! Dzisiejszego wieczora mam ogromną przyjemność podzielić się z Wami szykowaną od dawna niespodzianką. Otóż, od samego początku lipca pracowałem nad grą The Elder Scrolls III: Morrowind, by właśnie dziś móc zaprezentować Wam całkowicie odnowiony dział!

Stare teksty, które zostały podmienione, zasypała lawina nowych, dlatego znajdziecie tam nie tylko artykuły poświęcone głównemu bohaterowi, ale i opisy poszczególnych gildii, porady tyczące się alchemii, kompletny bestiariusz, teksty poświęcone zarówno szkołom magii, jak i wampirom, oraz całą stertę artykułów na temat występujących w grze przedmiotów. Zwykłe. Magiczne. Artefakty. Wszystkie! Przyznam, że nie obyłoby się bez pomocy dwóch niezawodnych druhów – Couruna Yauntyrr oraz Medivha. Dziękuję, Panowie. Jednocześnie gorąco zachęcam Was wszystkich do zapoznania się z świeżutkimi artykułami, które, mam nadzieję, niejednokrotnie pomogą Wam w rozgrywce. Czytajcie i korzystajcie!

To być może nie ostatnie słowa w mym wykonaniu, a któregoś dnia na GameExe pojawi się kolejna szykowana w tajemnicy niespodzianka. Teraz nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć Wam miłego przeglądania!

Aktualizacja 29.07.10.

Zobacz też: Solucja The Elder Scrolls III: Morrowind

Aktualizacja 13.08.10.

Zobacz też: Morrowind: Gildia Magów

Zobacz też: Morrowind: Gildia Wojowników

Zobacz też: Morrowind: Gildia Złodziei

Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Dziękować.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Fantastycznie! Poprzednia wersja pozostawiała wiele do życzenia, więc fajnie, że się za to zabraliście. Winszuję.
Odpowiedz
Dziękować.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Tamc. dnia sobota, 24 lipca 2010, 12:18 napisał

Dziękować.



Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Tamc. dnia niedziela, 25 lipca 2010, 19:43 napisał

Dziękować.


Powtarzasz się Tamer
Odpowiedz
Poważnie? Stary, dobrze, że mi mówisz.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Witam, wiem, że moje pytanie może wydać się śmieszne, ale dopiero zacząłem grać w Morrowinda. Proszę, powiedzcie mi, do ilu pkt. maks. można rozwinąć inteligencję (gram w podstawkę)? Doszedłem do 100 przy awansie na poziom (chcę rozwijać manę), ale dalej ani rusz... Czy 100 pkt. inteligencji to limit w grze?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Dnia czwartek, 12 sierpnia 2010, 09:23 napisano

Witam, wiem, że moje pytanie może wydać się śmieszne, ale dopiero zacząłem grać w Morrowinda. Proszę, powiedzcie mi, do ilu pkt. maks. można rozwinąć inteligencję (gram w podstawkę)? Doszedłem do 100 przy awansie na poziom (chcę rozwijać manę), ale dalej ani rusz... Czy 100 pkt. inteligencji to limit w grze?



Raczej źle umiejscowione na forum. 100 to maks do rozwinięcia treningiem, przekroczyć tę liczbę można za pomocą przedmiotów i/lub kodów.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Kodów i cheatów nie używam Dziękuję
Odpowiedz
← Nowości

[The Elder Scrolls III: Morrowind] Nowy-stary dział The Elder Scrolls III: Morrowind! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...