Centrum Oceny Avatarów

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik eimyr dnia wtorek, 6 lipca 2010, 12:39 napisał

Ja tam nadal widzę Saurona, tylko w jeszcze gorszej jakości.

Pewnie niedługo się zmieni. Ale u mnie nie ma już Saurona.
Odpowiedz
Jak patrzę na tą zbroję, to przychodzi mi na myśl potężny wojownik zakuty w pełną płytę zabijający się brzytwą podczas porannego golenia. Serio serio.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Kiyuku dnia wtorek, 6 lipca 2010, 12:42 napisał

Jak patrzę na tą zbroję, to przychodzi mi na myśl potężny wojownik zakuty w pełną płytę zabijający się brzytwą podczas porannego golenia. Serio serio.

Dzięki za pozytywne komentarze Kiyukowi i Kresowi.
Odpowiedz
Mnie się to kojarzy z tym typem z Dead Space. A trochę z sardynkami. Yum, yum.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik eimyr dnia wtorek, 6 lipca 2010, 16:35 napisał

Mnie się to kojarzy z tym typem z Dead Space. A trochę z sardynkami. Yum, yum.

To podoba ci się czy nie?
PS:Wiem że kojarzy ci się to z sardynkami mi też.
Odpowiedz
Fu, jak to musi walić pod tą zbroją... Pot na koszuli, przeszywce i wszystkim, bleeeeeeeeh.

A Eirin ma cudowną krówkę!! Jest tak piękna, że normalnie szkoda, że krówki nie są tak słodkie nawet jak są dorosłe xD
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik kami dnia wtorek, 27 lipca 2010, 11:02 napisał

Fu, jak to musi walić pod tą zbroją... Pot na koszuli, przeszywce i wszystkim, bleeeeeeeeh.

A Eirin ma cudowną krówkę!! Jest tak piękna, że normalnie szkoda, że krówki nie są tak słodkie nawet jak są dorosłe xD

Ja stosuje rexone. ;d kami a ja nie będe chamski i powiem że masz zaj**istego awatara! No i pzyznam ci racje Eirin ma cudowną krówke.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik kami dnia wtorek, 27 lipca 2010, 11:02 napisał

Fu, jak to musi walić pod tą zbroją... Pot na koszuli, przeszywce i wszystkim, bleeeeeeeeh.

A Eirin ma cudowną krówkę!! Jest tak piękna, że normalnie szkoda, że krówki nie są tak słodkie nawet jak są dorosłe xD



Och, kami! Czyż ona nie jest po prostu wspaniała? I przepraszam cię ja bardzo, ale krowy są jeszcze słodsze na żywo.
Odpowiedz
Mi to bardziej młodą kozę przypomina...

A jak mój awatar? ;P Już dość stary, ale ja po prostu nie lubię zmian





Odpowiedz
Uwielbiam L, więc twój avatar Lavo oczywiście mnie zachwyca. Nie zmieniaj!

Ale za tą kozę to chyba podpalę ci dom.
Odpowiedz
To, że mo avatar jest zaje*isty to wiem xD ale dzięki. Animowana wersja mnie, chociaż ja już nie palę...
Odpowiedz
A z jakiego anime on jest?
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Z powodu tego że zabrakło mi rexony i pod zbroją waliło znalazłem.... Szeregowego Jacksona z "Szeregowca Rayana".
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Eirin dnia niedziela, 15 sierpnia 2010, 21:39 napisał

Uwielbiam L, więc twój avatar Lavo oczywiście mnie zachwyca. Nie zmieniaj!

Ale za tą kozę to chyba podpalę ci dom.


Ale kozy też są fajne!

Cóż, będziesz musiała spalić 5-piętrową kamienicę, przyległą do 20 innych kamienic ;p





Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Lavo dnia poniedziałek, 16 sierpnia 2010, 18:07 napisał

Ale kozy też są fajne!

Cóż, będziesz musiała spalić 5-piętrową kamienicę, przyległą do 20 innych kamienic ;p

Twój avatar jest "stary ale jary".
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Lavo dnia poniedziałek, 16 sierpnia 2010, 18:07 napisał

Ale kozy też są fajne!

Cóż, będziesz musiała spalić 5-piętrową kamienicę, przyległą do 20 innych kamienic ;p



Jasne, że są fajne. Ale krowy są lepsze.

I nie takie rzeczy się już podpalało...
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik MajareQ dnia poniedziałek, 16 sierpnia 2010, 19:00 napisał

To raczej jakiś szczeniak byka.


Tak zwany cielak ;p





Odpowiedz
← Użytkownicy

Centrum Oceny Avatarów - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...