Wszystkiego najlepszego...

Dzięki wszystkim za życzenia :]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego kluseczce, bo ma takiego ładnego nicka.
Odpowiedz
Najlepszego dla Korora. Bo alkohol w tym wieku już nie smakuje tak jak kiedyś
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego Ati. Zdrowia, szczęścia, pomyślności, powodzenia w życiu.
Odpowiedz
Przyłączam się - wszystkiego najlepszego!
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Najlepszego. ;p
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Nowy Rok, i ja przyłączam się do życzeń. May The Stars Be Right.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Samych pomyślności, zdrowia, przygód z przyjaciółmi i ciekawych miejsc do odwiedzenia życzę.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
*Pisk szczęścia* Uratowaliście poranek, który chciałam już zaliczać do najgorszych

W każdym bądź razie wszystkich zapraszam w przyszłym tygodniu na imprezę u Lucka (będzie łączona), o ile oczywiście się do niego dobiję, bo w te chwili jest nie wiem gdzie, ale pewnie włóczy się po ostępach i gościńcach, chyba wampirów szukając. ;p Więcej info PW. Nocleg też się znajdzie
Odpowiedz
Lavdrynki! Szczęścia, realizacji planów i samorealizacji!
\"Myślę o rzuceniu każdego dnia, ale potem myślę: pie***yć to. Zasługuję na wszystkie papierosy tego świata.\"

Jestem tru w pizdu.
Odpowiedz
Ati, rany boskie, przespałam Twoje urodziny! 100 lat dziewczynko w radości, spokoju i niekońcącej się euforii Przepraszam jeszcze raz v.v
Odpowiedz
Dziękować jeszcze raz. kami ;**********************
I moja tyrania nie ogranicza się do krasnali ogrodowych
Odpowiedz
← Użytkownicy

Wszystkiego najlepszego... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...