Wszystkiego najlepszego...

Wszystkiego najlepszego dla Lucka ;p oraz nieco spóźnione dla Meda i Jareczka ;p
Odpowiedz
Zdrowia, szczęścia, pomyślności!
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Lucjan, najlepszego.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Wszystkiego dobrego, wielu miłych spotkań i zawsze miejsca obok jakiejś fajnej laski.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Najlepszego Lucek, abyś się nie przefilozofował :'d
Odpowiedz
Zdrowia, kasy, zwycięstw w Hexa
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Dzięki wszystkim serdecznie za życzenia! Dawno nie zaglądałem, więc życzę najlepszego wszystkim, którzy mieli w tym czasie urodzinki


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Medzio, Tobie też paskudo , spóźnione, ale szczere! Życzę Ci przyjechania na Tricon w tym roku xD
Odpowiedz
Z mojej strony też wszystkiego najlepszego, Med. Spóźnione, ale szczere.
Odpowiedz
100 lat dla Krixa! Tortu ogromnego i panienki, która z niego wyskoczy w stroju króliczka Zdrowia, spokoju i jeszcze raz pieniędzy
Odpowiedz
Przyłączę się, najlepszego!
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Wszystkiego dobrego dla kami! :~)
Odpowiedz
kami, kami, żeby Ci to dobre nie zbrzydło, to życzę dużo dobrego przeplatanego krótkimi momentami złego (ale żebyś sobie z tym wszystkim złym poradziła bez problemów)
Odpowiedz
kami! Wszystkiego! Najlepszego! Wszystkiego najlepszego! I w ogóle : D
We geexe żodyn niy wi iże jeżech gorol.


ŻODYN.
Odpowiedz
Syćkiego najlepszego!
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Mało problemów w życiu, udanych konwentów, wielu znajomości i kasy po horyzont
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego! Dużo szczęścia, zdrowia i nieśmiertelności.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
← Użytkownicy

Wszystkiego najlepszego... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...