Wszystkiego najlepszego...

Ja ogólnie ostatnio przesypiam urodziny innych Wszystkiego najlepszego Ati oraz Eirin Czego sobie tylko wymarzycie.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Wszystkich świnek świata (w jednym miejscu!), Eirin.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Ty dopiero 18? No to... najlepszego Młoda! I dołączam się do życzeń Matt'a .
\"Myślę o rzuceniu każdego dnia, ale potem myślę: pie***yć to. Zasługuję na wszystkie papierosy tego świata.\"

Jestem tru w pizdu.
Odpowiedz
I ja wszystkiego świnkowego życzę!
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Na pewno Ci nie będę życzyć władzy nad światem, bo wtedy dorobilibyśmy się nowego, świnkowatego ustroju. Wszystkiego najlepszego.
Odpowiedz
Aby świnie były wielkie i włochate!
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Dziękuję bardzo wszystkim, super życzenia (a trudno mi napisać coś co mnie uszczęśliwi, co nie? xD Wystarczy jeden gryzoniowy zwrot i bigos.)

Kłaniam się ślicznie, szczerzyc się przestanę za godzinę.

Niech was Wielka Świnka błogosławi.
Odpowiedz
Świnka ma urodziny? A no to sto lat i nieskończonego worka trocinek I kokosanek, nooooo
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
I ja się przyłączę - wszystkiego, czego sobie życzysz, Medziu.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Jarek, wiem, że czasem tu zaglądasz. Najlepszego, ziom.

Medu, Tobie również.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Med, wszystkiego najlepszego! Obyś zawsze był tak miłym gościem

Yarp, moja cicha miłości, na pewno już "Zapiecek" stanowi dla Ciebie przeszłość, ale i tak życzę Ci mistrzostwa w smażeniu placków
Odpowiedz
Stoooooo laaaaaaaat stooooo laaaaaaat! I spełnienia marzeń i jeszcze raz pieniędzy! No i zdrowia przede wszystkim xD
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego Zdrowia, kasy, wielu przygód i ciekawych doświadczeń.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
← Użytkownicy

Wszystkiego najlepszego... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...