Wszystkiego najlepszego...

Naj, Straż. ;p
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Wszystkiego dobrego, Strażniku.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Najlepszego, Strażniku.
Odpowiedz
Wszystkiego dobrego mości Strażniku :'d
Odpowiedz
Najlepszego Strażniku. Oby znalazła się dla ciebie jakaś owieczka.
Odpowiedz
I ze wszystkich życzeń dotychczas najlepsze dała Eirin. Reszcie współczuję braku myśli twórczej By chociaż ktoś zdrowia życzył...

Serio, dzięki wielkie wszystkim I nawzajemnie.
Odpowiedz
Hehe... no to zdrowia i wszystkiego najlepszego Strażniku
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych solenizantów. Strażuś, dla Ciebie imiennie, bo Ciebie znam ;p

A więc zdrowia, bo jak zdrowie masz to wszystko inne przyjdzie samo. I super-ekstra komputera, którym będziesz mógł szpanować przed wszystkimi, a nołlajfy z GE padną z zazdrości, oraz życzę Ci ponętnej niewolnicy spełniającej Twoje zachcianki...! ;p

Wszystkiego naj, raz jeszcze
Odpowiedz
Zdrowia życzę, wielu przygód w świecie rzeczywistym i wolnego starzenia się
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Także się dołączę. Braku problemów w życiu życzę.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
6? Doliczyłem się 5, ale niedawno wstałem

Gart, życzę Ci, żebyś zawsze miał z kim pić oraz żeby Twoje posępne spojrzenie zamieniało w kamień kibiców Wisły

Marud, Tobie (w ramach prezentu forma grzecznościowa wielką literą) życzę podbicia uczelni, potem Polski, następnie Świata. I mnóstwo piwa. I wódki. Hava nagila ve nis'mecha!
Odpowiedz
Gart, wiesz, że Cię kocham. Najlepszego.

Dla Marudasa też.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
100 lat żyda w żydzie dla Guźca ;]

I oczywiście morza wódki, legionów kobiet i czego tylko zapragnie, dla 6ściu wcieleń Garta ;]!
\"Myślę o rzuceniu każdego dnia, ale potem myślę: pie***yć to. Zasługuję na wszystkie papierosy tego świata.\"

Jestem tru w pizdu.
Odpowiedz
Najlepszego, Panowie.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego Garcik. Jeszcze trochę i będziesz miał drużynę piłkarską! Naj i naj jeszcze raz Kocie! :*

No i oczywiście dla Marudasa też wszystkiego najlepszego
Odpowiedz
A to i ja dygnę w stronę jubilatów na zdrowie i szczęście. Aby wam się zawsze dobrze działo, dziecieki xD
Odpowiedz
← Użytkownicy

Wszystkiego najlepszego... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...