Wszystkiego najlepszego...

Dzięki

Cytat

częstych przypadkowych spotkań ze mną w Wieżycy!

Chętnie
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Pamiętaj, że ja byłem pierwszy a te naziemce podpatrzyły ode mnie, choć postowali już wcześniej
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Ostatnio nawet w okularach nic nie widzę. Chyba muszę zacząć ograniczać korzystanie z odbiorników, bla bla bla... wszystkiego najlepszego Dany. Zdrówka, szczęścia, pomyślności i spełnienia marzeń.
Odpowiedz
Również dołączam się do życzeń i życzę wszystkiego najlepszego
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego, Dany.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Wszyscy to samo, "najlepszego" i "najlepszego". A pomyślał ktoś, żeby jakieś ładne koleżanki skrzyknąć, kupić piwo, wynająć lokal i porządnie uczcić ten wyjątkowy dzień?

No, to najlepszego Dany. ;p
Odpowiedz
Hehe
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Najlepsze życzenia dla naszego niezmordowanego nekromanty. Wytrwałości i konsekwencji w dążeniu do celu, radości i uśmiechu na co dzień, a przede wszystkim szczęścia, spełnienia marzeń i... kolejnej setki artykułów na koncie.

A teraz wyciągaj wódkę.
Odpowiedz
Zatem tak:
- co by cię nie opuszczała łaska Lolth
- by ci dusz nie brakowało
- hmm... co byś nas jeszcze lubił

I czego tam sobie zamarzysz. Chyba wiem jak spędzisz ten dzień i wiem też, że nasze życzonka to przy tym nic
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Urodziny! Urodziny! Twój szczęśliwy dzień.
Urodziny! Urodziny! Niech każdy cieszy się.


+ mój pokaz stepowania


dajcie mi:
T - jak tyran klawiatury
dajcie mi:
A - jak amant portalu
dajcie mi:
M - jak mózg ghula
dajcie mi:
C - jak cybernetyczny oszołom
dajcie mi:
. - jak... wielokropek

teraz złóżcie to wszystko razem i co otrzymacie: C Z U P!

yeah!
Odpowiedz
Tamc., staruszku Życzę Ci jak najwięcej trupów do wskrzeszenia i przemienienia w zombie.
Odpowiedz
Tamciu, młoda dupo kolejna xD żyj w szcześciu, radości, wsród przyjaciół, niech Ci nigdy niczego nie brakuje. I starzej się z klasą, podobnie do Shas i Valandila
Odpowiedz
*Wyjrzała ze swojej piaskownicy i rzuciła w Valandila wiaderkiem*Ej, Ty! Ta stara-czarownica-Pani-Tłumacz-spod-jabłonki nas obgaduje! ;p

Tamc., wszystkiego naj, naj i naj. Zdrowia, spełnienia marzeń i wszystkiego co sobie zapragniesz!

PS. poza władzą nad światem, ta należy do mnie! ;p
Odpowiedz
Czy tylko mi się wydaję, że Tamc. już miał w tym roku urodziny? T-T
Odpowiedz
Dziękuję pięknie za życzenia.

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Eirin dnia pią, 07 sie 2009 - 23:39 napisał

Czy tylko mi się wydaję, że Tamc. już miał w tym roku urodziny? T-T

A tam. Sto lat skończyłem pierwszego stycznia, bo tylko na tyle pozwalały ustawienia na GE. Więcej się nie dało.

Dziś są prawdziwe.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego Tamciu. Spóźnione, ale szczere, bo nie sądziłem, że dwa razy w roku obchodzicie urodziny. ;p

[Dodano po 29 sekundach]

Spóźniłem się o 7 minut. Ehh, idę się pociąć.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ammon dnia sob, 08 sie 2009 - 00:07 napisał

Spóźnione, ale szczere, bo nie sądziłem, że dwa razy w roku obchodzicie urodziny. ;p

Nekromanci tak mają.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Szkoda, że zapomnieliście o urodzinach jednej z moim zdaniem ciekawszych osób na forum. Arkham - wszystkiego najlepszego.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Przyłączę się - sto lat.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
← Użytkownicy

Wszystkiego najlepszego... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...