Wszystkiego najlepszego...

Tej, El Grotso, je*ać Wisłę 100 lat ;D
Odpowiedz
Tak wiem, spóźnione, ale najlepszego wszystkim Gartrisom! Rośnijcie w siłę! Cracovia!
We geexe żodyn niy wi iże jeżech gorol.


ŻODYN.
Odpowiedz
Że dzięki że lajt wszystkim to ja idę spać

Takie małe ps do Maruda. Najlepszego wariacie:D:D wybrałeś dobra datę na urodziny, wtedy kiedy LORD. Możesz być moim giermkiem:D


CRACOVIA!

Cieniste Ostrza Nocy
... Wśród mroku przemykamy ...
... Jak jedna czarna toń, ta nasza rodzina ...
... Poznaj Cienia ...
... Witaj wśród Ostrzy ...
... Właśnie twój świat się już zmienia ...
... Mój już dawno zmienił swój tor ...



Odpowiedz
Ehem. Wszystkiego najlepszego, eimyr I w ogóle xD
Odpowiedz
Życzę Ci, by mniej ludzi rozjustowywało Twoje układy pomiarowe, abyś miał zawsze wspaniałe prążki, a także kasy i szczęścia
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Dobrej pracy inżynierskiej czy jak to się tam zowie. ;p Naj.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego i samych sukcesów w życiu.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Z mojej strony również wszystkiego najlepszego. Powodzenia w życiu, kasy i czegokolwiek sobie życzysz.
Odpowiedz
Wielkie dzięki za życzenia. Obyście się okazali dobrymi prorokami
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego, Kuchikisan. Zdrowia, kasy i więcej obejrzanych, ciekawych anime życzę
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Przyłączę się - również wszystkiego najlepszego życzę.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Ha xD Wielkie dzięki :>, zdrowie się przyda, kasę też się jakoś zdobędzie, ale dobrych anime już się nie produkuje ;p
Odpowiedz

Cytat

ale dobrych anime już się nie produkuje ;p


Z tym się nie zgodzę
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Zapomnieliście o Kressie? Życzę Ci, byś szybko wyleciał z TOP10 na SB, a za strącenie mnie z 9 pozycji dostała bana na IP. Żartuję, bo jeszcze popełniłbyś wtedy samobójstwo. Najlepszego w życiu.
Odpowiedz
Najlepszego również ode mnie.

Dużo bigosu i świnek morskich.
Odpowiedz
Ode mnie też, najlepszego!
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
← Użytkownicy

Wszystkiego najlepszego... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...