Centrum Oceny Avatarów

A po co czekać, skoro mnie to interesuje i nic nie stoi na drodze, żeby zapytać? ;p
Odpowiedz
Dzięki kami :*

Szajcik, avek fajny. Tylko usuń ze sygnaturki "Nie, nie jestem kobietą." Będzie lepiej pasowac
Odpowiedz
A ja nadal twierdzę, że powinieneś go zmienić.
Odpowiedz
To może i ja zapytam, skoro wreszcie poczułam potrzebę zmiany. Na lepsze? ; >
Odpowiedz
Najlepsze i tak nie uległo zmianie. Pingwin z sygnaturki. Avatar jest jak makijaż a pingwin jest wieczny. Człap Człap, catwalk.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ati dnia czw, 10 wrz 2009 - 23:57 napisał

To może i ja zapytam, skoro wreszcie poczułam potrzebę zmiany. Na lepsze? ; >



Nie, stanowczo - tamten niebo lepszy.
Odpowiedz
Ten co jest teraz czy co był?
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Znaczy ja o tej szyjce piszę. ;p Taki prywatny wampo fetysz ;p
Odpowiedz


Dziękuję.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Mam wrażenie, że o czymś nie wiem, co w temacie tego avka jest dosyć istotne.
Odpowiedz
Nic nadzwyczajnego. Fajniejszy chudziak Kresa.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
No już bardziej od Saurona oklepany jest Darth Vader. No Kress trzeba przyznać fajnego masz avatara. Jak coś ciekawego znajde to Sauron spadnie w głąb góry Przeznaczenia.

[Dodano po 16 minutach]

Z powodu zbyt dużego oklepania Saurona znalazłem... XV w. zbroje płytową.
A co o niej sądzicie?
Odpowiedz
Ja tam nadal widzę Saurona, tylko w jeszcze gorszej jakości.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
← Użytkownicy

Centrum Oceny Avatarów - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...