Sygnatury

A ja mam pytanie.

Yarp, jak ten drwal z Twojej sygnatury zamordował te biedne zwierzątka? Tą siekierą, czy na żywca je piekł?
Odpowiedz
Jeśli te upieczone zwierzątka są tam w całości, to raczej ich siekierą nie potraktował
Jestem dumny z moich 100%



Odpowiedz
Widzę, widzę. Tylko się lepiej upewnić zawsze.
Odpowiedz
Sygna na moje oko obiecująca Yar... Może się wprosimy na obiad, co Sąsiadka ?
Odpowiedz
Wymusimy, starym Zuziowym sposobem
Odpowiedz
Sama sobie wymuszaj ja nie jem nic od nieznajomych, mama mi nie pozwoliła!
Odpowiedz
Nowe doświadczenia się liczą...

A żeby nie było że offuje: Shas, jakąż masz ślicznąż sygnęż
Odpowiedz
Ssssssłaba.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Fajna sygnatura kami. Cel uświęca środki - te skrzydełka pomogą Ci znaleźć więcej jabłek
Odpowiedz
Mi się podoba moja^^ Jest zajebiaszcza^^

Edit down: ojej
Każda kobieta ma jakiś sekret, każda jest zła



Ale nie każda ma odwagę się przyznać.
Odpowiedz
Muszę się strasznie streszczać w postach. W końcu treść przekazu musi być krótsza niż sygnatura, prawda?
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Kto ci takich rzeczy naopowiadał? Bo skoro w to uwierzyłeś, to może i uwierzysz w to, że latem śnieg pada i martwych mew szuka się na niebie...
Odpowiedz
Pani Ronia. Muszę zainwestować w sygnaturę, tylko zawsze zastanawiam się po co. Ale chyba wiem - żeby wypełnić całą tę pionową przestrzeń wymuszoną przez lewą stronę każdego mojego posta. Chroń lasy deszczowe - nie marnuj forum.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
← Użytkownicy

Sygnatury - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...