Zdjecia forumowiczow

Tak naprawdę tylko te trzy pracowniczki knajpy wyglądają ponętnie, reszta to przeciętniaki konkretne. ;P
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Tych dwóch akurat lubię, a niedługo potem kanapę dostałam tylko dla siebie, do tego też kocyk, ale z niego nie skorzystałam, bo był oblany martini : p
Odpowiedz
Wiedziałem, że skądś kojarzę tę twarz, jak natrafiłem na te zdjęcia na forum Cerelain
Za Redds'a masz minusik ;P
Jestem dumny z moich 100%



Odpowiedz
Hej, ja reddsa nie piłam ; o To tylko jeden z trzech stołów, które były zastawione : p Czteropak reddsów był ostatni, jaki otworzono, ja się załapałam jeszcze na carlsbergi (drugi czteropak za grosza, tylko w kerfurze X D) i martini ze spritem : p
Odpowiedz
Dobra, dobra - każdy, kto został przyłapany na piciu Redds'a powtarza ciągle te same kłamstwa ;P Udam, że Ci wierzę.
Zdjęcie nie-imprezowe jednak zdecydowanie ładniejsze.
Jestem dumny z moich 100%



Odpowiedz
Ale reddsy są niedobre, wolę trixy z pierdonki ; D dwa polskie nowe i ubaw po pachy : p

Nie offtopujmy.
Odpowiedz
Yukari, czy mi się wydaje, czy niedawno zarzekałaś się, że już nigdy, nigdy nie napiszesz na tym forum ani jednego posta?:]

No urocza impreza, urocze zdjęcia, uroczy Wy;p Marudas, jesteś trollowaty - mam nadzieję, że dasz się kiedyś pomęczyć aparatem *wyszczerzyła kły.* Dooobrze?
"Jakim drzewem możesz być, leżąc na podłodze?"
Odpowiedz
Fajne Yukari, te poprzednie też. Choć z tym odsypianiem... i tak na zdjęciu ty akurat nie spałaś
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Moja tęcza : p !

Czy spałam, tego nie wiem, ale sądząc po momencie, w którym zostało zrobione to zdjęcie, to chyba faktycznie jeszcze nie spałam, bo tuż koło nas były głośniki, tam na lewo, obok fotela który nie zmieścił się w kadrze : p To było prawdziwe tekno party z tostami.
Odpowiedz
Shas: E? Ja? Ludzka twarz? Gdzie ty masz oczy? xD

No dobra, dobra, przyznaję, nie było czym straszyć.. Ale to tylko zdjęcia.
`If I had any feelings, I'd have the chills right about now.`

Odpowiedz
← Użytkownicy

Zdjecia forumowiczow - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...