Zdjecia forumowiczow

Wiem... to dziwnie, ale jak zobaczyłem to zdjęcie to mi się smak spaghetti przypomniał...
Odpowiedz
Węgla brakło? Bo żeście zeżarli cały, hanysy jedne
Jak to jedna Ślązaczka mówiła "Bez Śląska Polska by zdechła! My to byśmy byli potęgą"
Uwielbiam mieszkańców Silesi <3 Ten lokalny nacjonalizm
Odpowiedz
W całym tym artykule piszący Stalin, z informacją o konieczności dokonania poprawek, najbardziej mnie rozbawił Prześmieszne nawiązanie do historii Polski
Odpowiedz
Znam takiego. Słusznego wzrostu, lekki zarost, bujne włosie, szlachetne rysy twarzy... Nazywa się Aluch xD

Btw. Ja na pyrkonie jestem ci prelegentem, to mogę i robić za oprowadzacza. O ile chcesz łazić w grupie trolla w stroju średniowiecznym, plus gobliny ;p
Odpowiedz
Tak Marud, już wszyscy wiedzą, że będziesz miał prelekcję na pyrkonie. Spokojnie. ;p
Odpowiedz
A po kiego komuś "pyrokonowy oprowadzacz", hu? Książeczka pyrkonowa jest, numerki na drzwiach toże, ludzi których w razie wu można zapytać - multum.
Śmieszne.

Jak faceta tam jedziesz szukać, to może casting zorganizuj .

Guziec, za konika robisz? Zapytaj Matta, jak się kończy bycie czyimś ogierem , On ma wprawę w ujeżdżaniu... ekhm.
\"Myślę o rzuceniu każdego dnia, ale potem myślę: pie***yć to. Zasługuję na wszystkie papierosy tego świata.\"

Jestem tru w pizdu.
Odpowiedz
Marud, to zdjęcie to jakaś aluzja, do tego co Ci powiedziałam?
Odpowiedz
Shasfana: Owszem Pełna zgoda i akceptacja

Li: Nie tam, Matt i tak jest wystarczająco oblegany. Zostanę przy kobietach... chlip. : (
Odpowiedz
Facet sam się już znalazł, także nie ; >
Ale z mojego objazdowego doświadczenia, dotychczas tylko slotowego, wiem, że książeczki nie zdradzają całej prawdy : p
Odpowiedz
To co taszczysz na plecach, to zdecydowanie nie jest kobieta... chyba, że moje oczy już zupełnie popadły w ruinę ...
\"Myślę o rzuceniu każdego dnia, ale potem myślę: pie***yć to. Zasługuję na wszystkie papierosy tego świata.\"

Jestem tru w pizdu.
Odpowiedz
Skąd ten poczciwy nowosolanin na plecach Ma... Ach. To najwyraźniej zdjęcie z mojej osiemnastki. Grubo było...(!?)


PS: Matek Wielki daleko do kobiety nie ma. To znaczy chodzą na dzielni ploty, że jestem bardziej męska od niego.
[size=14]Możesz mnie wkręcić![/size]

Odpowiedz
Wiesz Li, przez moje gabaryty jestem często traktowany jako osobnik idealny do roli muła - tragarza.
Ponadto odpowiednie stężenie pewnych płynów we krwi robi swoje
Odpowiedz
Oja, fajnie tak sobie pomieszkać w Pekinie Gdybym miała na bilet xD
[img][/img]

Odpowiedz
← Użytkownicy

Zdjecia forumowiczow - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...