Yukarson Pierwszy ; p

Ostatnio czytałam U nas w Auschwitzu, a jak wrócę do fantastyki to się pochwalę < ;

A tequilli nie opiszę, bo podejrzewam, że na forum są nieletni x DDD
Odpowiedz
I tak wszyscy wiedzą, jak pić tequilę ;p Ważne, by pępek był wklęsły, a nie wypukły ;p
Jestem dumny z moich 100%



Odpowiedz
Skoro tak się przejmujesz biedną moralnością biednych nieletnich to zmień opis tego tematu...
Odpowiedz
Nieletni nie znają angielskiego x DDD

Jedno zdanie a barwny opis to co innego, hah! Uwierz w moją zdolność literacką ; p
Odpowiedz
Skoro mowa o drugach ITP to ja się zapytam tylko nie bijcie mnie za to

Z jaką gwiazdą męską najchętniej poszła byś do łóżka pod wpływem drugów ?


Dziękuje bardzo Yukari za sygnę
Odpowiedz
; o

Lol : D

Pod wpływem czegokolwiek, to sądzę, że byłoby mi wszystko jedno ; p
Odpowiedz

Cytat

ale to, że jest mitem wcale mnie nie dziwi, my to zawsze wydrapujemy sobie oczy, bez znaczenia czy chodzi o faceta, spódniczkę z wyprzedaży, czy stołek... Tak myślę, bo o żadną z tych rzeczy jeszcze się z nikim nie biłam ; DDD Chociaż... Zastanowiłabym się w kwestii spódniczki : p


Czy z tej wypowiedzi wynika że facet jest rzeczą? xD
To ma byc "liberalny" feminizm?

Cytat

A właśnie, twój wymarzony facet powinien być knypem jak Matt, czy może trollem jak... jak... czy powinien być wysoki?


Powinien byc taki jak ja...prawie. ; D
Odpowiedz
Buka chyba szuka gospodyni

Mhm, mam dziwne pytanie. Zdarzają Ci się często różne wypadki? Przykładowo wylać na siebie coś gorącego, wpaść pod samochód, poślizgnąć się?
Odpowiedz
Nie, nie widać ;p chce wiedzieć, czy jest ktoś kto jak i ja potrafi wpaść pod auto i tylko sobie tyłek obić xD
Odpowiedz
Ja wleciałam, ale obtłukłam sobie plecki : p Zdarzyło mi się też kilka innych, dość śmiesznych rzeczy, ale chyba nie chcę do nich wracać ; p
Odpowiedz

Cytat

Ja wleciałam, ale obtłukłam sobie plecki : p Zdarzyło mi się też kilka innych, dość śmiesznych rzeczy, ale chyba nie chcę do nich wracać ; p


Faktycznie, "wpadka" pod samochód, to taka "dość śmieszna rzecz", że nic, tylko w ramach rozrywki wpadać sobie codziennie.

Etiudy filmowe zwyczajowo mają dotykać nieabstrakcyjnych zagadnień, przedstawionych w niekonwencjonalny sposób, co pewnie wiesz. Co stworzyłaś do tej pory? Jakiś link, czy cuś? Chętnie obejrzę.
\"Myślę o rzuceniu każdego dnia, ale potem myślę: pie***yć to. Zasługuję na wszystkie papierosy tego świata.\"

Jestem tru w pizdu.
Odpowiedz
Ludzie mają tendencję do dosłownego interpretowania... szczególnie Poznań xD (Nie bijcie )

A właśnie... Led Zeppelin czy The Who?
Odpowiedz
Moim zdaniem "Scenariusz snu" jest absolutnie genialny.
Odpowiedz
Nie martwcie się bo też tego nie rozumiem

Kolejne pytanie.

Hip Hop czy Muzyka Klasyczna ?


Dziękuje bardzo Yukari za sygnę
Odpowiedz
Hip-hop to kultura, nie muzyka ; )

Ale rozumiem : p I zdecydowanie bardziej wolę Kalibra albo starą dobrą Paktofonikę niż Mozarta, chociaż on też jest dobrym ziomem ; p

Co do filmu, największą podpowiedzią jest tytuł, poza tym mówiłam, że jest nieskończony ; p
Odpowiedz
← Użytkownicy

Yukarson Pierwszy ; p - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...