Yukarson Pierwszy ; p

Feministka liberalna. ;p Czytałaś jakieś prace M. Wollstonecraft? B. Friedan? J.S. Milla? Czy po prostu przyjmujesz założenia, które sobie obrał ten nurt, jako swoje i się z nimi zgadzasz? Czym jest dla Ciebie feminizm liberalny?

Ciekawi mnie to. ;p
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Nie, nie czytałam, swoje poglądy mam zwyczaj opierać na ogólnej wiedzy, a jestem jak najbardziej za równouprawnieniem kobiet i mężczyzn (to nie znaczy, że jesteście zwolnieni z otwierania przed nami drzwi! ; > )
Poza tym nurt ten odpowiada moim przekonaniom w kwestii aborcji, ale lepiej zostawmy ten temat ; >
Odpowiedz
Dlaczego?
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Bo to jeden z tematów pt. 'Ile głów tyle myśli' i one zawsze trwają w nieskończoność ; )
Odpowiedz
W sumie to temat o Tobie, więc nie ma tu miejsca na myśli i opinie innych osób. ;p
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Fae czy Amn? ; D

[Dodano po 2 minutach]


To mój 666 post, możesz poszukac przeslania od szatana.xD
Odpowiedz
Ten feminizm liberalny (i Ty zresztą ) skojarzył mi się trochę z artykułem, który dzisiaj czytałam w Elle "Dlaczego kobiety powinny się wspierać", nie wiem czy Ci się spodoba, ale polecam, jak będziesz miała okazję. Ciekawie nawet opisano, jak kobiety osiągające szczyt jakiejś kariery patrzą na inne przedstawicielki swojej płci i jak się okazuje solidarność jajników na szczeblach kariery okazuje się mitem .
Odpowiedz
*robi bilans przychodów i odchodów* x DDD Bukuńciu, to pytanie wymaga politycznej odpowiedzi a ja tak nie umiem : (

Elle... Jak mi wpadnie w łapy to przeczytam, ale to, że jest mitem wcale mnie nie dziwi, my to zawsze wydrapujemy sobie oczy, bez znaczenia czy chodzi o faceta, spódniczkę z wyprzedaży, czy stołek... Tak myślę, bo o żadną z tych rzeczy jeszcze się z nikim nie biłam ; DDD Chociaż... Zastanowiłabym się w kwestii spódniczki : p
Odpowiedz
Ogólnie solidarność jajników to mit każdy dobrze wie, że prawdziwe dziewczyny/kobiety przeważnie nie lubią innych dziewczyn/kobiet

Masz jakieś ulubione zwierzę? I gdybyś miała opisać siebie jako zwierzę to byłabyś kotem? psem? ptakiem? a może jeszcze czym innym?


Fanclub mój i PaniBógHaliny. Nie dołączysz bo się boisz. Yhym.
Odpowiedz
Tak, ale kiedy idzie o aborcję, albo refundację antykoncepcji zazwyczaj potrafimy się zsolidaryzować Gorzej właśnie jest, kiedy ta, która po dojściu do władzy miała wszystko zmienić nie zmienia wcale, ale to chyba ogólna przywara polityków. Nie wiem, nie znam się na polityce.
Zresztą Elle to podobno jedno z bardziej feministycznych pisemek ;D
Odpowiedz
Ja tam nie wiem (wybacz Yukari, że ucinamy sobie dyskusje o feminizmie ). Nie solidaryzuję się z feministkami chyba w żadnej poważniejszej kwestii.

To ja dorzucę jeszcze pytanie:
Lubisz swój telefon? Często się z nim rozstajesz czy jak mój przyrósł do ręki?


Fanclub mój i PaniBógHaliny. Nie dołączysz bo się boisz. Yhym.
Odpowiedz
Bo żyjemy w czasach demagogii i jedynie pozornej demokracji ; p Polska nie jest na tyle obywatelskim społeczeństwem.

; p

Tak, matura tuż tuż ; O
*głową w stół*
Odpowiedz
Feminizm to wspaniały ruch. Zapoczątkował erę garnków i odkurzaczy z lżejszych materiałów. xD


A właśnie, twój wymarzony facet powinien być knypem jak Matt, czy może trollem jak... jak... czy powinien być wysoki?
Odpowiedz
Aleś się Matta uczepił Zazdrosnyś czy co?


Fanclub mój i PaniBógHaliny. Nie dołączysz bo się boisz. Yhym.
Odpowiedz
Już gdzieś opisywałam swojego wymarzonego faceta ; p
Odpowiedz
Pewnie, że zazdrosny xD O kogoś muszę xD Mi usunęli 2 razy drowa xD A on ma i to dobrego I ma seksowny zarost i ...
EKhm.

Wino czy piwo czy wódka?
Odpowiedz
Ja wolę takie typy biegające po mieście z siekierą i... no, tak : p

Malibu! (Ale to tanie, z kerfura x D) : p Potem już wódka, a potem... To wszystko mi jedno ; p
Piwo też może być ; p
I psycholandia z biodronki : P Ooo to jest ostre fhooy.
Odpowiedz
Skoro jest alkoholowo, to też mam pytanie.

Opisz, jak piłabyś tequillę

A z innej beczki, czytujesz fantastykę? Co ostatnio przeczytałaś, co byś poleciła, książkę/autora/autorkę...
Odpowiedz
← Użytkownicy

Yukarson Pierwszy ; p - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...