Yukarson Pierwszy ; p

No to zaspokoję waszą dotychczas niezaspokojoną i pożądliwą ciekawość... x D

Jestem królową Karoliną i kocham róż : p
Mam 159 cm wzrostu i 45 kg... Poza tym pomieszkuję sobie (jeszcze) w Zielonej Górze i uczę się w szkole, która podobno 'powstała z marzeń' (ostatnio wyszło na jaw, że to były sadystyczne fantazje naszej dyrektorki) - VLO im. Krzysztofa Kieślowskiego (chociaż patrona mamy całkiem w porządku ; p )
Całymi dniami obijam się przedmaturalnie, jestem nudna jak flaki z olejem... ; p

Przez pół roku byłam członkinią niezależnej grupy tancerzy ognia Ferox Ignis, ale mieliśmy w ekipie za dużo par i skład się rozleciał : p Teraz pracuję w węższym gronie pod dumną nazwą Teatr Okrucieństwa: Ferox Ignis nad teatralnym projektem łączącym różne dziedziny sztuki kuglarskiej i nie tylko : p Poza tym uwielbiam tworzyć etiudy filmowe, chodzić na wyprzedaże i wygrzebywać bluzy adidasa z lumpeksów ; p Nie ma to jak dobry oldskul, jeah.

Na studia planuję wybrać się do Poznania, ale jest całkiem prawdopodobne, że nie przeżyję wakacji, więc nie pójdę nigdzie. : p
Aha i jeszcze kocham róż! ; p

I zapraszam wszystkich na tegoroczny SLOT art festiwal! : p
Odpowiedz
Hmm... zastanawiam się, bo tego nie napisałaś - ile masz lat?
Odpowiedz
Jak tak dalej pójdzie, to niedługo połowa forum wyląduje w Poznaniu. Nie, żebym miał coś przeciwko. ;p

Rozumiem, że oldskul to właśnie Twój styl? A może lubisz czasem założyć coś innego? Jeśli tak, to co? Białe kozaczki i mini do połowy pośladków? ;p
Odpowiedz
A co planujesz studiować? Coś humanistycznego (ble...), ścisłego (w porządku), przyrodniczego (taaak!)? I dlaczego akurat to, a nie co innego?
Odpowiedz
Niestety nigdy nie posiadałam białych kozaczków, ale lubię nosić różne inne dziwne rzeczy : p
Kreuję swój własny, radosny styl x D

A planuję iść na dziennikarstwo, choć w trakcie studiów na pewno zrobię dodatkowy kurs grafiki komputerowej : p
Moim marzeniem jest projektowanie okładek do płyt ; dddd

Miałam jeszcze pomysł na Wyższą Szkołę Pożarniczą w W-wie, ale jestem zbyt leniwa ; p
Odpowiedz
Akurat lubię Yukari a jak się dowiedziałem że jest z ZG to padłem na podłogę ale się nie śmiałem tylko mówiłem "TO JAKIŚ CUD KUR*** MAĆ" xD


Dziękuje bardzo Yukari za sygnę
Odpowiedz
S.E.V, nie podlizuj się ; p

Nie informatyka, bo na informatyce grafika jest jedynie specjalizacją, a mnie informatyka sama w sobie ani trochę nie kręci ; p
Poza tym nie mam ochoty na maturę z matmy.
Odpowiedz

Cytat

i have never had sex with a goat

Zastanawiające, doprawdy. x D
Odpowiedz
Hehe, joke mi się przypomniał o goacie
Odpowiedz
Ale on tylko mówi, że ciekawe, co napisałaś. Prawda to - ciekawe
Odpowiedz
Czyli dementujesz wszelkie pogłoski? x D
Odpowiedz
Absolutnie!

(pssst. ale jak masz jakieś foty, to poproszę o odbitkę ; )
Odpowiedz
Nie będę na razie podważał oficjalnego stanowiska. Wrócę ze zgromadzonym materiałem dowodowym.

Wiem już jak ogromna jest Twoja miłość do różu ; ) . Powiedz mi skąd się wzięła?
Odpowiedz
Hmm... Bo jestem krejzi, mam różowy puchaty piórnik i tipsy w górę!
Ty też kochasz róż : P Wszyscy kochacie róż, młahahahaha!




rzyg x DD
Odpowiedz
*Patrzy krytycznie na swoją pidżamę* Nie kocham. A to, że w różowym śpię nic nie znaczy Tak mi się z szuflady wyciągnęło....
Odpowiedz
Powodzenia na politologii na UAMie. ;o
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Czy twój kierunek - Poznań, jest zdeterminowany obecnością boskiego pokurcza xD ? (Matta xD )

Czy może powodem jest niski wzrost? (Z tego co zauważyłem to sporo ludzi z Poznania i tam się wybierających, jest niska xD )
Odpowiedz
← Użytkownicy

Yukarson Pierwszy ; p - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...