Yukarson Pierwszy ; p - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Buka,
Lubisz oliwki? : D

[Dodano po 3 dniach]

No już wiem że nie xD.
Yarpen Gottzorn,
Ja jak mówię "hip hop" mam na myśli Ascetoholix i "Suczki" ;p

Tytuł etiudy w niczym mi nie pomógł - jak nie wiedziałem o co chodzi wcześniej, tak nie wiem o co chodzi teraz;P
Buka,
Nie łudź się że ktoś mówiąc hip-hop ma na myśli Paktofonikę czy Kaliber. ; D
Pandora,
Hip-hop to kultura, nie muzyka ; )

Ale rozumiem : p I zdecydowanie bardziej wolę Kalibra albo starą dobrą Paktofonikę niż Mozarta, chociaż on też jest dobrym ziomem ; p

Co do filmu, największą podpowiedzią jest tytuł, poza tym mówiłam, że jest nieskończony ; p
S.E.V,
Nie martwcie się bo też tego nie rozumiem

Kolejne pytanie.

Hip Hop czy Muzyka Klasyczna ?
Ati,
Ja też tego w ogóle nie rozumiem. ;p
Yarpen Gottzorn,
A ja nie wiem o co w tej etiudzie chodzi Nic a nic.
Buka,
Moim zdaniem "Scenariusz snu" jest absolutnie genialny.
Enemir Orme,
Ludzie mają tendencję do dosłownego interpretowania... szczególnie Poznań xD (Nie bijcie )

A właśnie... Led Zeppelin czy The Who?
PaniBogHalina,

Cytat

Ja wleciałam, ale obtłukłam sobie plecki : p Zdarzyło mi się też kilka innych, dość śmiesznych rzeczy, ale chyba nie chcę do nich wracać ; p


Faktycznie, "wpadka" pod samochód, to taka "dość śmieszna rzecz", że nic, tylko w ramach rozrywki wpadać sobie codziennie.

Etiudy filmowe zwyczajowo mają dotykać nieabstrakcyjnych zagadnień, przedstawionych w niekonwencjonalny sposób, co pewnie wiesz. Co stworzyłaś do tej pory? Jakiś link, czy cuś? Chętnie obejrzę.
Pandora,
Ja wleciałam, ale obtłukłam sobie plecki : p Zdarzyło mi się też kilka innych, dość śmiesznych rzeczy, ale chyba nie chcę do nich wracać ; p
Shasfana,
Nie, nie widać ;p chce wiedzieć, czy jest ktoś kto jak i ja potrafi wpaść pod auto i tylko sobie tyłek obić xD
Pandora,
Aż tak widać? x DD
Shasfana,
Buka chyba szuka gospodyni

Mhm, mam dziwne pytanie. Zdarzają Ci się często różne wypadki? Przykładowo wylać na siebie coś gorącego, wpaść pod samochód, poślizgnąć się?
Pandora,
Łapiesz mnie za słówka, prawie-ideale : pp
Buka,

Cytat

ale to, że jest mitem wcale mnie nie dziwi, my to zawsze wydrapujemy sobie oczy, bez znaczenia czy chodzi o faceta, spódniczkę z wyprzedaży, czy stołek... Tak myślę, bo o żadną z tych rzeczy jeszcze się z nikim nie biłam ; DDD Chociaż... Zastanowiłabym się w kwestii spódniczki : p


Czy z tej wypowiedzi wynika że facet jest rzeczą? xD
To ma byc "liberalny" feminizm?

Cytat

A właśnie, twój wymarzony facet powinien być knypem jak Matt, czy może trollem jak... jak... czy powinien być wysoki?


Powinien byc taki jak ja...prawie. ; D
Pandora,
; o

Lol : D

Pod wpływem czegokolwiek, to sądzę, że byłoby mi wszystko jedno ; p
S.E.V,
Skoro mowa o drugach ITP to ja się zapytam tylko nie bijcie mnie za to

Z jaką gwiazdą męską najchętniej poszła byś do łóżka pod wpływem drugów ?
Pandora,
Nieletni nie znają angielskiego x DDD

Jedno zdanie a barwny opis to co innego, hah! Uwierz w moją zdolność literacką ; p
Wczytywanie...