Yukarson Pierwszy ; p

Maruas, to, że dla Ciebie wszyscy są niscy to nie nasza wina

Yukari- Kisiel czy budyń?
Masło orzechowe czy dżem?
Czerwony czy zielony?
Taniec czy śpiew?
Film czy książka?
Pociąg czy samochód?
Wanna czy prysznic?


Fanclub mój i PaniBógHaliny. Nie dołączysz bo się boisz. Yhym.
Odpowiedz
To ja może się spytam, czemu akurat dziennikarstwo? Przecież to jeden z tych kierunków, po których zazwyczaj nie pracuje się w zawodzie. Konieczność zajęcia czymś 3 lat życia czy niezdrowa pasja?

Dlaczego nie studia z grafiki na ASP?
Jestem dumny z moich 100%



Odpowiedz
Bo ASP Yarp to strata czasu;) Na ASP może tylko dwa kierunki są przyszłościowe, które nie mają nic związanego z talentem plastycznym. Gdy ktoś umie rysować, malować i lubi to, to niech to robi, a zajmie się na poważnie czymś innym:P
Odpowiedz
Tja...Po politologii i dziennikarstwie robi się to samo co robiło się przed-czyli nic


Fanclub mój i PaniBógHaliny. Nie dołączysz bo się boisz. Yhym.
Odpowiedz
VLO śmieeeerdziiii! *Wrzeszczy uczennica konkurencyjnego ILO w Zielonej Górze*

Przepraszam, jakim cudem my się jeszcze nie znamy!? Byłaś na Polconie? Co robisz jutro po południu?

Lubisz zwierzątka? xP A imprezy lubisz? Czy jesteś kanapowcem tudzież nołlajfem?
[size=14]Możesz mnie wkręcić![/size]

Odpowiedz
Za dużo pytań x D

Poznań, bo nie wiem czemu, może dlatego, że jest blisko i mam dobre połączenie, poza tym miasto znam już całkiem nieźle i znam tam trochę równie durnych ludzi jak ja ; p

Budyń, masło orzechowe, czerwony, taniec, film i książka, pociąg, wanna potem prysznic : p : P Uff.

Nick się wziął od imienia mojej pojki x d Zasadniczo są dwie i jedna to jest Yukari, a druga Sazanka : p No i proszę, wymarzone imię dla postaci : D
Najbardziej inspiruje mnie muzyka. I to przeróżna ; > A że o muzyce mogę gadać godzinami, to pozwolę sobie nie rozwijać odpowiedzi : p
Moim idolem jest... Trochę Sylvia Plath, trochę Kieślowski, Borowski trochę innych artystów : P I moja babcia!
Papier tylko mięciutki i różowy! Kocham róż XDDDD

Jestem agnostyczką, chyba wierzę w duchy, a już na pewno wierzę w inną formę życia we wszechświecie - zawsze mi się wydawał zbyt wielki na takich debili jak my x DD W czary nie, chyba że zaliczyć moc 'Spojrzenie Przystojniaka' x D
Graffiti to fajna sprawa, tylko trzeba szybko uciekać i umieć spadać z wysokości tak, żeby nie połamać sobie nóg ; p
Samochodu nie mam.

Dziennikarstwo, bo maturą z wosu nigdzie indziej mnie pewnie nie zechcą x D A na ASP jestem zbyt kiepska ; p Mam jeszcze opcję, żeby pójść na prawo do Szczecina, bo nie miałabym problemu z aplikacją, ale jakoś tak mimo wszystko wolę Poznań : p Na studia idę dla wyższego wykształcenia, potem i tak mam zamiar pracować jako grafik : p (Marzenia )

A tak w ogóle to znajdę sobie idealnego faceta - miliard na koncie, 90 lat i 3 dni życia ; p


Dodane:

VLO śmieeeerdziiii! XDDDD Popieram XD
Co do zwierzątek, opis tematu podobno mówi sam za siebie x d
A ja nie wiem, ale jeśli jesteś z prawniczej to znam pół Twojej klasy : P
Odpowiedz
Hmm... Jakby to tak dyskretnie określić, by nie wywołać u siebie napadu paniki. Tak. Jestem z prawniczej. Ale kosmos. No cóż, jutro wszystkiego się o Tobie dowiem.

To jest chore, faerun i gameexe naprawdę są czymś gorzej niż groźnymi, szybko rozprzestrzeniającymi się chorobami cywilizacyjnymi. Myślałam, że Zielona Góra jest czysta. Ale nie, psikus.

Pomarańcze czy banany?
Śniadanie z obiadem czy kolacja ze śniadaniem?
Morze czy góry?
Jak było na studniówce?
[size=14]Możesz mnie wkręcić![/size]

Odpowiedz

Cytat

Hmm... Jakby to tak dyskretnie określić, by nie wywołać u siebie napadu paniki. Tak. Jestem z prawniczej. Ale kosmos. No cóż, jutro wszystkiego się o Tobie dowiem.


Yukari uciekaj x D
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Vanita Scalfari dnia nie, 01 lut 2009 - 18:53 napisał

Hmm... Jakby to tak dyskretnie określić, by nie wywołać u siebie napadu paniki. Tak. Jestem z prawniczej. Ale kosmos. No cóż, jutro wszystkiego się o Tobie dowiem.

To jest chore, faerun i gameexe naprawdę są czymś gorzej niż groźnymi, szybko rozprzestrzeniającymi się chorobami cywilizacyjnymi. Myślałam, że Zielona Góra jest czysta. Ale nie, psikus.

Pomarańcze czy banany?
Śniadanie z obiadem czy kolacja ze śniadaniem?
Morze czy góry?
Jak było na studniówce?


Myślałaś że Zielona Góra jest czysta ? no to jesteś moja droga w błędzie gdyż ZG to miasto Złodziejstwa i innego nie wyrafinowanego zachowania o cholrach nie wspomnę bo to norma na każdej ulicy


Dziękuje bardzo Yukari za sygnę
Odpowiedz
kolacja ze śniadaniem.... Kto mnie tak porozpieszcza? x DDD

Studniówkę już gdzieś opisywałam, zdaje się : P Dobra była, fontanna czekolady rlz ; pp Nawet udało mi się nie upaprać mojej różowej sukienki ; DD

ZG jest spoko, ale i tak się z niej wynoszę : P
Odpowiedz
Masz ulubiony kwiat?
Lubisz samochody? Jeśli miałabyś jakiś dostać, taki swój wymarzony, to byłby nim..?


Fanclub mój i PaniBógHaliny. Nie dołączysz bo się boisz. Yhym.
Odpowiedz
Słoneczniki, a samochody mogą być, o ile ktoś mnie nimi wozi ; p Sama wolałabym Hondę CBR ; D aaaaa miód!
Odpowiedz
Bohun czy Skrzetuski?
Francja czy Włochy?
Kolankiem czy sierpowy?
Odpowiedz
a co Mar, upewniasz się gdzie ochraniacze wmontować?


Fanclub mój i PaniBógHaliny. Nie dołączysz bo się boisz. Yhym.
Odpowiedz
Profilaktyka to podstawa.
Dlatego do ciebie nie jeżdżę, bo na pancerz za wiele bym wydał
Odpowiedz
A mogę w tym pierwszym dodać sobie opcję Johnny Depp? XDDD

Hmm... Włochy, bo tam policja nie goni za picie alkoholu w miejscach publicznych : p
I najpierw sierpowy, potem kolankiem ; p

Jeszcze jakieś pytania ? ; D
Fajna zabawa x DD
Odpowiedz
A jak Johnny Deep to...

Las Vegas Parano czy Sweeney Todd ?

Najpierw sierp... potem kolanko... *Zanotował* Wiem czego się spodziewać.
Odpowiedz
Blow : p
I ewentualnie Z piekła rodem. Ach i jeszcze Marzyciel, Czekolada i... Sweeney! : p Takk, Johnny, takkkk! x DD

Czego się spodziewać...? : >
Odpowiedz
To może trudniejsze pytania:
Euroentuzjastka czy Eurosceptyczka?
Równowaga życiowa czy jej brak?
Wiara w Boga czy w Boginię?
Odpowiedz
Pisałam, już, że jestem agnostyczką, ale jako feministka (liberalna! ; p ), gdybym miała wybór, wybrałabym boginię! : P
W życiu tylko spontan, co niestety często nie wychodzi mi na korzyść : p
A Europa da się lubić, jednak myślę, że państwa powinny zachować swoją zewnętrzną suwerenność. Od zachodu na wschód mamy cały wachlarz różnych kultur, szkoda by było utracić to wszystko na rzecz jednego narodu Europejczyków ; > W każdym razie euroentuzjastka, ale bez szału : p
Odpowiedz
← Użytkownicy

Yukarson Pierwszy ; p - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...