Zdjecia forumowiczow

No to może chociaż lekko straszny? Ja wiem Drukarka, że ciebie nie ruszam xD
Odpowiedz
Ale ze mnie zimna su... szarka? : p
Może być lekko straszny ; p
Odpowiedz
Postanowiłem zarzucić zdjęcie z niedawnej imprezy ;]

Not happy VL

Why? Są dwa powody: kupiono mi jakieś paskudne piwsko, które przez gardło przejść nie chciało (choć to może winna innych, wcześniej spożytych mocniejszych trunków ;] ) a w miejsce gdzie patrzę, siedział paskudny przedstawiciel płci nijakiej należący do subkultury emo, a to (jak widać) nie szczególnie cieszy się moim uznaniem ;]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Bardzo przekonująco udaje ciemną plamę. ; )
Odpowiedz
Jak głupi do sera

Ktoś dobrze wczoraj stwierdził, że wyglądam jakbym zobaczyła... nie wiadomo co. Kolejny odcinek chomiczej perwersji.

Cou kazał się uśmiechać, to i ma uśmiech w moim wykonaniu. Więcej nie poprosi o coś takiego x]
[size=14]Możesz mnie wkręcić![/size]

Odpowiedz
Żyję i przyznam się, że moje życie nie było zagrożone ani przed, ani po otwarciu tego zdjęcia. Ten ktoś musiał mieć spaczony gust i to o wiele bardziej niż ja, co już jest sporym wyczynem Mnie się podoba, dziękuję.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Hanka, rzeczywiście wyglądasz, jakbyś zobaczyła... coś Na tym zdjęciu wyglądasz na dobrą trzydziestkę. Co nie oznacza, że wyglądasz źle.
Odpowiedz
Ludzie... Zaraz się zarumienię. Krzych. Ja sądzę, że mimo wszystko to nie jest zdjęcie, które lubisz najbardziej. A takie zaraz po przebudzeniu...? Wyglądam bardzo podobnie jak na tym - jak mysz z disney'owskiego "Kopciuszka" xP

Yukari, tak, to miał być zachwyt. To znaczy moja boska pani fotograf (;*) kazała mi wyglądać na zachwyconą. Umówiłyśmy się, że za jej plecami stoi wszystkich 8 panów z Audiofeels. Już rozumiecie, skąd ta mina? Wszystkich ośmiu...

Straż, w wieku 15 lat sprzedawano mi alkohol bez pytania o dowód, więc przyzwyczaiłam się do bycia starą. Ale 30 lat? xD Ostatnio znajoma powiedziała, że albo bardzo korzystnie się starzeję, albo się zakochałam. Nie wiem, która opcja mniej mnie satysfakcjonuje...

Cou. Proszę x) Ale nie będę się więcej uśmiechać xP Chociaż jakby pani fotograf (;*) powiedziała, że wszyscy męscy przedstawiciele Forum Game Exe staną za jej plecami, to może zdobyłabym się na jeszcze bardziej rozmarzony uśmiech...
[size=14]Możesz mnie wkręcić![/size]

Odpowiedz
Chórek z Poznania. ;p Ale nie o tym jest temat, ay?
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
← Użytkownicy

Zdjecia forumowiczow - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...