Zdjecia forumowiczow

No taka tłusta, konsumpcyjna, wyprana z wartości moralnych rzymska cywilizacja owszem xD Obca mi. Wolę twarde, północne
Odpowiedz
Fajnie, ale ja mam nadzieję, że na swojej tak nie wyjdę


Fanclub mój i PaniBógHaliny. Nie dołączysz bo się boisz. Yhym.
Odpowiedz
Jak żadne z Was, nie macie tego zadziora w oczach

Oboje wyszliście fajnie


Fanclub mój i PaniBógHaliny. Nie dołączysz bo się boisz. Yhym.
Odpowiedz
Ciągać się da, ale ja mam dłuższe ;> Poza tym to Shas kręcą długie włosy. ;p
Odpowiedz
Tak sobie przeczytałem, obejrzałem zdjęcia i pomyślałem że mam ochotę się obciąć na bardzo krótko. xD
Odpowiedz
A w ogóle w jakiejś mądrej lekarskiej gazecie pisano, męscy nosiciele długich włosów, że długie powodują osłabienie mieszków włosowych i szybsze wypadanie włosów z czubka głowy... Sorry...
Wybaczcie śmiecenie w temacie
Odpowiedz
Ati - do czasu ;] Kobieta zmienną jest.

kami - powiedz to tym, co byli całe życie łysi i wyłysieli ;]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Buka dnia wto, 20 sty 2009 - 00:23 napisał

Tak sobie przeczytałem, obejrzałem zdjęcia i pomyślałem że mam ochotę się obciąć na bardzo krótko. xD


... Łukasz, chcesz nam odlecieć? "No ej!";p
"Jakim drzewem możesz być, leżąc na podłodze?"
Odpowiedz


~pół roku temu.
www.myownpc.blogspot.com
Odpowiedz
Też się zbieram, żeby swoje zdjęcie wstawić, ale nie mogę znaleźć żadnego, na którym w ogóle jakoś wyglądam .
[url="www.shit-happens.cba.pl"]Takie tam...[/url]
Odpowiedz
Wrzucam bo przecież panuje tu swoista moda na wampiryzm no nie? xD

Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Buka dnia pią, 23 sty 2009 - 13:27 napisał

Wrzucam bo przecież panuje tu swoista moda na wampiryzm no nie? xD


Doprawdy? Pierwsze słyszę ;] A kły..okazałe ;] Jeszcze trochę mąki..znaczy się pudru, ew. brak Słońca i portfele twoje ;]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Bukuś, gdyby nie to, że jestem facetem - dałbym Ci się ugryźć nawet w sam mózg;P
Jestem dumny z moich 100%



Odpowiedz
Dorzucę siebie, bo akurat wygrzebałam stare foty. Moja twarz sprzed roku, teraz już mam zmarszczki i tylko jedno oko.

raz, dwa, osiem, miliard i jeszcze emuch. i nie-emuch.

Emuch jest aktualny, to oko to fotomontaż ; )
Odpowiedz
← Użytkownicy

Zdjecia forumowiczow - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...