Zdjecia forumowiczow

Łaaał! Fajna ta Chinka po prawej w brązowych rozpuszczonych włosach... Ciachowa jak na mój gust. Ile ja bym za taką dała... Ale Shas jest równie ciachowa, a szuka akurat dziewczyny, więc jestem chętna się zgodzić na jej propozycję xD
[size=14]Możesz mnie wkręcić![/size]

Odpowiedz
Skoro to jest temat ze zdjęciami to rozumiem, że nosicie się z zamiarem publikowania tutaj waszych wspólnych zdjęć? : P

To przy okazji zamieszczę coś co znalazłem. Wszyscy fani książek pana Gaimana powinni skojarzyć do czego zdjęcie nawiązuje. Dla reszty, do kin wchodzi "Koralina" na podstawie wymienionego autora. I na stronie filmu można zamieścić swoje zdjęcie i poddać je drobnej obróbce. Efekt jest mniej więcej taki:


Odpowiedz
Okulary słoneczne w nocy...brawo xD .
Odpowiedz
No szpanik jest. Tylko uważaj na siebie bo możesz na coś wpaść po ciemku.
Odpowiedz
Uuu, nie ma to spojrzeć na świeżą krew. Ładną krew trzeba dodać ;] Dodam zdjęcie, żeby stare wygi nie zapomniały jak wyglądam ;]

Just my face
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
O-ja-cie. Masz długie włosy *stwierdziła odkrywczo*
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Shasfana dnia czw, 15 sty 2009 - 20:37 napisał

O-ja-cie. Masz długie włosy *stwierdziła odkrywczo*


Tu jeszcze ich całkiem nie widać ;] Zdjęcie ze zbyt bliska.
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Co widać, to widać. Reszcie wierzę na słowo ;]
Odpowiedz
Jak będziecie (nie)grzeczni, dziadziuś wynagrodzi was kiedyś jakimś zdjęciem z całym majestatem tego co hoduje na głowie ;]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Perwersja? Bloody hell! ;]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Ba. Aż się prosi, żeby coś dodać, ale mnie zlinczują
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ati dnia czw, 15 sty 2009 - 21:25 napisał

Ba. Aż się prosi, żeby coś dodać, ale mnie zlinczują


Dopóki to ze mną piszesz, to linczować mogą siebie za ignorancje ;] Więc wać panna mówi co ma myśli ;]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
← Użytkownicy

Zdjecia forumowiczow - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...