Zdjecia forumowiczow

Szajt ma kompleksy chyba na punkcie 3/4 Fae.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Ha, dobre. ~~

Będzie bicie.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Matt, co jak co, ale nie mam nic do Twojej dupki

A Marudny, hmm... To wymaga eseju...
Odpowiedz
Bicie? Lanie będzie

No, a skoro już jest, nie wiem czemu, ale ten osobnik po lewej mi się z Szajtem skojarzył

Marud, Van - jesteście uroczy, Ty kobieto oprócz tego cudna. Mogę być druhną? To oczywiście do zdjęć kilka postów wyżej.
Odpowiedz
Abla hua bladalla mmahabla mahateki tulu laha bahuablaha. (czyt. nice shitt ) Też lubię palić shisha. Tylko mam skonności do przesady i często potem jest mi niedobrze, dubaj master.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Kor dnia śro, 26 lis 2008 - 15:05 napisał

Abla hua bladalla mmahabla mahateki tulu laha bahuablaha. (czyt. nice shitt ) Też lubię palić shisha. Tylko mam skonności do przesady i często potem jest mi niedobrze, dubaj master.




Ten tego panie Kor. To widać.
Odpowiedz
Pierwsze ot zdjęcie z fire show, obracam się w takich klimatach że sporo już takich widziałem.
Drugie natomiast świetne. Niby nic, ja po prostu chyba lubię wszelkie "arabskie" akcenty.
Taka subiektywna ocena. Czok giusel jak to mówią Turcy .
Odpowiedz
Shas, jeśli skłonna będziesz ubrać słodką błękitną sukienusię aniołka, to oczywiście możesz być druhną xD

A co do Elessisa, to nie widzę dokładnie jego twarzy na tych zdjęciach, więc trudno mi stwierdzić, czy fajny z niego dup.
[size=14]Możesz mnie wkręcić![/size]

Odpowiedz
I nie powinnaś się interesować xD Ja mogę, ty nie.

Wiesz Ellesis... to ty mi obiecywałeś coś z fają? W sensie z wodną xD
Odpowiedz
Ano obiecywałem. Wracajcie do Wawy Mar i Vanito, to chętnie zabiorę ze sobą Szyszkę Zapalimy sobie. A czy fajny dup to pozostawiam do oceny. Maruas nie miał żadnych skrupułów, by mnie zberkować, więc jest to mocny argument w tym kierunku...chyba

To może jeszcze specjalnie dla Buki: Więcej Ahmeda the dead smoker'a


Odpowiedz
Kopcę jasną stronę mocy

Tedy niech buch będzie z Tobą.


Odpowiedz
No na tym zdjęciu to już w ogóle nie widać Ci twarzy.
Kurcze, sziszę bym z wami zapalił dzieciaki. xD
Odpowiedz
Tylko że ja nie lubię gdy moja kobieta ocenia jakoś innych facetów xD
CO zupełnie mi nie przeszkadza oceniać inne dziewczyny

E, ja niedługo będę regularniej w Wawie to przypalimy.
Odpowiedz
Daj ekscentrykom rurkę, butelkę, węgielek i liścia, a powstanie nowa światowa moda na spędzanie wolnego czasu
Odpowiedz
← Użytkownicy

Zdjecia forumowiczow - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...