Wszystkiego najlepszego...

Oo, Cou się starzeje Wszystkie naj
Od miłości niedaleko do nienawiści



"The days of boring beats are numbered!":
2.05.09 <- Future Memories
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego dla Vanity! Kolejna osoba wchodzi dziś w dorosłość :] Najlepszego, dużo zdrowia, zdrowia, zdrowia, zdrowia i pieniędzy, byś miała za co to zdrowie marnować
Odpowiedz
..Vanicie
Odpowiedz
Uu... Wszystkiego najlepszego, zdrowia, szczęścia i spełnienia wszystkich marzeń.

Sto lat, .
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Wielu lat radości i przygód. Powodzenia w życiu dorosłym i spełnienia marzeń życzę
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Spóźnione życzenia dla Couruna i aktualne dla Vanity Sto lat!


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Wszystkiego Naj, Vanita
Od miłości niedaleko do nienawiści



"The days of boring beats are numbered!":
2.05.09 <- Future Memories
Odpowiedz
Zdrowia, szczęścia pomyślności... to standard. Życzę więc podążania wytyczoną ścieżką, trzeźwości w doborze osób ze swojego otoczenia, szczerości od innych gdy jest potrzebna oraz stawiania sobie poprzeczki wysoko, by mieć do czego dążyć w przyszłości
PS: Trzeci raz udało mi się wysilić na coś skomplikowanego, wow.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Jest mi bardzo miło, że tylu z was było skłonnych zajrzeć na sam dół i zobaczyć "Dziś urodziny obchodzą: Vanita Scalfari (18)" xD
Jest mi też bardzo miło za tyle ciepłych słów! Dziękuję ^_^
[size=14]Możesz mnie wkręcić![/size]

Odpowiedz
Otanjoubi omedetou gozaimasu, Vanita! Powodzenia w tzw. "dorosłym" życiu!
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego Vanito! Oby pełnoletność była Ci przychylną. Dużo szczęścia, pomyślności, pomyślności i radości ,szczęścia, radości, pomyślności, i wszystkiego najlepszego [reset] Wszystkiego najlepszego Vanito! Oby pełnoletność[zgrzyt]

Cholera, sorry, generator życzeń urodzinowych dostał za dużego kopa energi


Odpowiedz
Co prawda rano już je składałem ale... najlepszego dla mojej kobietki która weszła w ten magiczny wiek, gdy zmarszczki stają się realną groźbą :* Stu lat z Marudem xD
Odpowiedz
Ja też składałem, chyba nawet w nocy, ale co, gorszy od Marudnego będę?

Najlepszego, przede wszystkich mocnych jak cholera nerwów Uważaj z zabijaniem, od teraz odpowiedzialność za trupy spada na Ciebie xD
Odpowiedz
I tak zawsze byłam szczególnie okrutna, więc gdyby mi coś udowodnili, to sądzona byłabym jak dorosła ^_^ Dziękuję jeszcze raz za wszystkie te życzenia... Żeby mi te wasze miłe słowa bokiem nie wyszły... ;*
[size=14]Możesz mnie wkręcić![/size]

Odpowiedz
No to teraz jak już coś przeskrobiesz to idziesz do pierdla
Odpowiedz
Nie mogę się powstrzymać i napiszę... już o 17 roku życia odpowiadamy przed wymiarem sprawiedliwości jak dorośli
Odpowiedz
← Użytkownicy

Wszystkiego najlepszego... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...