Wszystkiego najlepszego...

Ten, tego... najlepszego Vitkacy

[Dodano po 5 dniach]

Wszystkiego najlepszego dla Berona Heavyhanda z okazji 18 urodzin!
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Najlepszego kurd... eee... dzielny Krasnoludzie Sto lat
Odpowiedz
Wszystkiego dobrego.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego Beorn

Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin najfajniejszego krasnoluda na forum I to nie byle jakich urodzin, 18 Wszystkiego, czego tam sobie marzysz
Od miłości niedaleko do nienawiści



"The days of boring beats are numbered!":
2.05.09 <- Future Memories
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego dla Vala, o. Żeby Twoje recenzje książek były coraz lepsze i żebyś zawsze czerpał taką przyjemność ze współtowrzenia GE jak teraz
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
Najlepszego Val, wszystkiego o czym marzysz, zdrowia i szczęścia - masz szczęście, masz wszystko. Sto lat !
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Najlepszego! Zdrowia, szczęścia, pomyślności i spełnienia marzeń.
Odpowiedz
Jak najwięcej szczęścia i sukcesów w dalszym życiu Val

Odpowiedz
Oby bezbłędność twoich artów nigdy cię nie opuściła Sto lat!


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Ho ho... Najlepszego Valandilu Dużo zdrowia, szczęścia, pieniędzy, zdrowia, zdrowia, [tu wstaw o czym marzysz], i wszystkiego naj
Odpowiedz
Dzięki, ale i tak wiem, co sobie myślicie. "Bosh, jaki on stary..." A ja się wcale staro nie czuję. *nerwowo przeczesuje włosy, próbując ukryć te kilka siwych*
Odpowiedz
To i ode mnie wszystkiego najlepszego. Sto lat nie życzę - nie jestem aż tak bezduszny
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Val, siwe włosy? Widziałem Cię, chłopcze w sile wieku. Najlepszego i oby tak dalej. ;p
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
A ja jestem gówniarz, więc mogę, tylko nie bierz tego do siebie Val - wszystkiego najlepszego dziadku
Odpowiedz
Pójdę śladem Ati -> Wszystkiego najlepszego, staruszku
A tak serio to najlepszego
Od miłości niedaleko do nienawiści



"The days of boring beats are numbered!":
2.05.09 <- Future Memories
Odpowiedz
Najlepszego Valandilu, spełnienia marzeń i takich tam rożnych fajnych i ciekawych rzeczy
Odpowiedz
← Użytkownicy

Wszystkiego najlepszego... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...