Sygnatury

Marudny... Jakie to urocze Widzę, że Mel sobie pozwolił, więc i ja nie pogardzę.
Odpowiedz
Moja sygn. można interpretować na wiele sposobów hehe. Niestety Strażnik mi się doczepił do literki 'O' więc i Ty Marud musisz zmienić siebe niecko.(so gay) Ach ta cenzura.

Użytkownik maynard from tool napisał

I can't say what I want to,
even if I'm not serious.
I can't say what I want to,
even if I'm not serious.
Things like....
Fu*k yourself, fu*k Yourself,
you piece of shit, why don't you just go, kill yourself!


http://www.youtube.com/watch?v=sPSKdHlwm5U !!!
Odpowiedz
Sygnatura Gottzorna mnie powaliła xD
Yarpen-skąd taką wytrzasnąłeś? xD


Fanclub mój i PaniBógHaliny. Nie dołączysz bo się boisz. Yhym.
Odpowiedz
Melzar.. powiadam ci: doigrasz się. Zadarłeś ze strażnikowym młotem. Biada ci jeśli nie jesteś na tyle rozgarnięty, aby wiedzieć kiedy skończyć z prześmiewczymi obrazkami z internetu typu prześmiewczego.
Odpowiedz
Nie, to autentyczne zdjęcie z dzieciństwa Jarka. On jak był mały to na takim "kucyku" jeździł.
Taka trauma wiele by wyjaśniała ;D .
Odpowiedz
Dobra mopankowie, użeranie się Melzarem na PM-ki nie jest zabawne. Zamiast prywatnego ty i reszta dostaniecie ochrzan publiczny.

Melzar, Marudas i Kresselack - wyraz "pierdole", niezależnie od stopnia ocenzurowania, ma zniknąć z obrazków w waszych sygnaturach do jutra do godziny 20. Inaczej osobiście je wywalę i wlepię procenty. Jasne, czy też mam wyłożyć sprawę jeszcze prościej?
Odpowiedz
Wszędzie widzę Żydów... Przez Was mam żydofobię XD Proszę, powiedzcie, że to uleczalne... Nie chcę umierać w tak młodym wieku ;p
Odpowiedz
A może być JA PIERDOLE tylko od tyłu? Wtedy kompletnie zmieni swoje znaczenie na ELODREIP AJ. Dobra to wracam do pierwotnego stanu wulgarnego do jutra do 19.59 Chłopaki, zmieniamy obrazki! (jak to gejowsko zabrzmiało)
Odpowiedz
Sygnatura - jak już prześmiewczy Melzar zauważył - pochodzi pośrednio z Internetu, a bezpośrednio - co zauwazył Telar - z mojego rodzinnego albumu. To zdjęcie z czasów, kiedy jako mały chłopiec i włóczykij podróżowałem po świecie na moim wiernym krokodylu o wdzięcznym imieniu "Pysio" Ja podrosłem, krokodyl padł - teraz robi za futerał na moją deskę snowboardową;]

Melzar, Maruas, Kress - i tak nadal uważam, że wasze sygnatury są obraźliwe;P

Ps. Ups, poprawka. To nie krokodyl, a aligator;P Aligator Pysio ;]
Jestem dumny z moich 100%



Odpowiedz
Naprawdę miał na imię Pysio?
To chyba ukłon w moją stronę, już wtedy...w dzieciństwie... .
Odpowiedz
Ukłon w stronę Pysio Crew;) Aż sobie dzisiaj Pysia zapodałem, oczywiście zielonego - to również ukłon w stronę aligatora;P
Jestem dumny z moich 100%



Odpowiedz
No i byłeś włóczykijem zupełnie jak ja.
Kurcze, ja nie piłem Pysia od dawien dawna.
Wyobrażasz sobie że tu nie ma? Kubuś komeryjcyny sukinsyn jest na półkach
a Pysia nie ma ;( .
Odpowiedz
Ściepimy się w parę osób i spróbujemy Ci może wysłać pocztą Kubuś jest już przereklamowany - od nadmiaru ma się zgagę i pomarańczową skórę, a przy Pysiu jeszcze takich przypadków nie miałem;)

Jedziemy na wycieczkę, bierzemy Pysia w teczkę, a Pysio fiku-miku, narobił w teczce siku ;p
Jestem dumny z moich 100%



Odpowiedz

Cytat

Melzar, Maruas, Kress - i tak nadal uważam, że wasze sygnatury są obraźliwe;P


A to dlaczego? Czyżbyś widział jakiś powód, dla którego mielibyśmy nie lubić Żydów albo się z nich naśmiewać? To może z Tobą jest problem, no nie?
Odpowiedz
Nowa sygnatura Yarpa jest świetna. Yarp, ja też znam deskę
Odpowiedz
Musiałem ją usunąć ;] Wszelkie powiązanie tego z jakimiś naciskami osób trzecich jest niemożliwe, oczywiście;)
Jestem dumny z moich 100%



Odpowiedz
← Użytkownicy

Sygnatury - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...