Zdjecia forumowiczow

Garcik sugeruje, że on zawsze jest na szlaku i nigdy się nie gubi oraz chyba sprawdza naszą cierpliwość i próbuje nie zostać znowu zbanowanym za multik...
Odpowiedz
Uh. Mel jak zwykle prawie uroczo. No nic to.

[Tak. Edit był bo rzeczywiście w tym poście przegiąłem ]
Odpowiedz
Jakie piękne dwa gołą... masto... nieważne. really nice nice Hadesie
(Który to Vanita a który Marudas? )
Odpowiedz
Obie robiła moja siostra, ja się tego aparatu nawet nie tykałam
Odpowiedz
Zapomniałeś dodać, że to to po lewej Poza tym było Cię widać na wyborach GE mistrzu
Odpowiedz
Że po lewej to chyba jasne .
Widać mnie ale jako że nie wygrałem to nikt na to uwagi nie zwraca .
Odpowiedz
Marud, czy byłbyś łaskaw konsultować ze mną zdjęcia, które pokazujesz publicznie, a na których jestem z tobą JA? Wcale nie jest ładne i wyglądam na nich jakbym była jeszcze bardziej pijana niż w rzeczywistości byłam, choć to trudne do wykonania.
[size=14]Możesz mnie wkręcić![/size]

Odpowiedz
Przynajmniej nie wyglądasz jak barczysty og(ó)r, ale fakt, że jesteś na zdjęciu z Marudnym odbiera Ci trochę urody
Odpowiedz
Hahah, nie znacie się. Chociaż fakt, że te zdjęcie odbiera uroku uwiecznionej nań chwili. Nie ma w tle Queensów. I psychodelicznego pokoju z tylko czerwonym światłem. A Marud i Vanita znacznie ładniej wyglądają obok siebie na żywo niźli zdjęciu. Wiem, byłam, widziałam.
Odpowiedz
Jezusie Chrystusie. Najlepiej, żeby były klonami Vanity. Geny Marudnego muszą zginąć razem z nim xD

Btw. pierwsze ładne. Powieszę sobie nad łóżkiem.
Odpowiedz
Szajt a co Ty wiesz, o genach Marudy? Miałeś z nimi jakiś bliższy kontakt, czy co?
Odpowiedz
← Użytkownicy

Zdjecia forumowiczow - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...