Sygnatury

Podoba się, intrygujący (wiesz-co-mam-na-myśli)
Odpowiedz
Nie wiem, czy słowa 'The Love Thieves' odnoszą się do obrazka, ale połączywszy je i dorobiwszy sobie doń własną pokrętną teorię, zrobiło mi się naprawdę bardzo smutno. Sygnatura jest więc chyba na swój sposób poruszająca, Cou.
[size=14]Możesz mnie wkręcić![/size]

Odpowiedz
Sodalis @ zgodze sie z Szeptem - żylasta xD

Buka @ tu również zgodzę się z kimś, tym razem z Sodalisem - prawie symetryczna

Żeby nie było, że nie mam własnego zdania i że żeruję na waszych opiniach, przepisując je
Od miłości niedaleko do nienawiści



"The days of boring beats are numbered!":
2.05.09 <- Future Memories
Odpowiedz
Nie ma to jak kreatywne opinie .
Odpowiedz
Mnie się podoba sygnatura Diego (Ven'Diego). Skąd ten obrazek i co ma przedstawiać?
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Obrazek przedstawia shamana plainswalkera Sarkhan Vola z Multiversum Magica. Jego kolor to czerwony - Lubi smoki ogień i zadymę

http://www.wizards.com/magic/#/planeswalkers/sarkhan-vol/ tu można poczytać o pozostałych plainswalkerach.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Ven, zdjęcie z sygnatury świetne to z avataru również fajne :] taka ogniowa destrukcja
Od miłości niedaleko do nienawiści



"The days of boring beats are numbered!":
2.05.09 <- Future Memories
Odpowiedz
W avku wrócił do Serja ;p Ale ten ognisty rzeczywiście był fajny.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Jak był? Dalej jest. Odśwież sobie przeglądarkę ;]
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Strasznie wielkie macie te sygnatury. Ja kiedyś upomnienie dostałem i poproszono mnie o zmniejszenie.
Odpowiedz
Widać maiłeś jakiegoś olbrzyma ;]
Moja się mieści w granicach.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Dostałem weny na nową sygnaturkę. ;p
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
O to Ty

Btw: podoba mi się sygnatura Yarpena.
Odpowiedz
Mattata, się aż tak nie reklamuj, nie wystarczy, że większość panów już do Ciebie wzdycha?
Odpowiedz
Przyznaję, że sygna fajna, chociaż mnie bardziej pociąga jej artyzm, to jak wygląda, jako grafika, a nie odnośnik do Matthiasa...Jednak pijak i podrywacz to nie jest szczyt moich marzeń także skomentuję tylko sygnę
Ale Shasfana..twoja jest po prostu...trafiona.
Każda kobieta ma jakiś sekret, każda jest zła



Ale nie każda ma odwagę się przyznać.
Odpowiedz
Ja się bardziej zastanawiam kogo Matt cytuje.

A sygna Yarpa rzeczywiście jest urocza
Odpowiedz
← Użytkownicy

Sygnatury - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...