Sygnatury

Dżentelmeński pajączek zrobiony w Canvasie, jak mniemam... zresztą. Mniejsza o to gdzie. Jest słodki.
Odpowiedz
Ok, pod wpływem ultramiodnej sceny z wiadomego filmu zrobiłem nową sygnaturkę. Nikomu nic nie wydłuża, rozszerza, skraca, zwęża ani nic?
I czy komuś się podoba?

Odpowiedz
Mi, bo to był pierwszy moment, w którym się Joker pojawił. Dobra akcja. I sygna też fajna.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
A co myślicie o mojej? Chyba ją zmienię...

[font="Georgia"]Każdy z nas jest śniącym, lecz tylko niektórzy są lunatykami.[/font]
Głaszcze muchy, jem pająki w sygnaturze mam danonki.
Jeśli ciągle masz zły dzień to przypakuj z dyńki w cień.
Czy to Tesco czy Biedronka - mamo, mamo kup danonka.
[color="#A0522D"]Mam 0 ShoutBoxów i jestem z tego dumny!
ZORG daje, ZORG odbiera.[/color]
Oddaj cześć wodzowi i złóż pokłon ZORG'owi!
Nie cuda tworzą wiarę lecz wiara cuda.
Buffalo Soldier Dreadlock Rasta
My name is...
Vrishnak Merkulash

\"Strach przed głupotą stanowi początek mądrości.\" - Morrowind!
\"Nikt inny ale tylko my sami możemy być wolni od naszych myśli.\" - Bob Marley
\"Mam małe królestwo
gdzie myśli i uczucia są moim ludem
I ledwie potrafię
władać nim z trudem ..\" - Louisa May Alcott
Odpowiedz
Nie taka zła, na jaką wygląda. ;>
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
A mi się ta Zorgowa nie podoba. Kwadratowe mobki z gier mnie jakoś nie kręcą. ;p
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Arkham, widziałeś może mój ołówek? Zginął mi parę dni temu... XD
Odpowiedz
Dark Knightowy spoiler:

Atis
SPOILER
Uwaga spoiler!:

zapewniam cię, że ktoś go ma na oku. [color=red]
---[/color] If you know what I mean...

Odpowiedz
Ja bym powiedziała, że
SPOILER
Uwaga spoiler!:

nieco głębiej[color=red]
---[/color] XD.
Odpowiedz
Magia ma to do siebie, że działa dogłebnie..

(Znajoma mi powiedziała, że napisy są trochę za bardzo w stylu starego Jokera utrzymane więc troszkę postarałem się uaktualnić sygnę. Nie chcę, żeby wyszło, że się chwale ale z tej jestem...no..całkiem zadowolony, co sądzicie? ''')

Odpowiedz
Jest w porządku. O, czy to ołówek Atis? ~~
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Eee... ta nowa jest nieczytelna i wcale mi się nie podoba.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
może to troszkę chamskie ale nie mogę nic na to poradzić: Sygnatura Matta kojarzy mi się z Ulalume.
Odpowiedz
A skojarzyła ci się teraz czy kojarzyła przez ostatni miesiąc?
Odpowiedz
Właściwie od zawsze. Jakoś tak nigdy o tym nie pisałem, bo jakieś to takie niemiłe. Ale tak prawda.
Odpowiedz
Fav, ciekawe skojarzenie. I to u Ciebie, no, no.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
On chyba wie o Ulce najwięcej, nie warto tego w ogóle kwestionować x)

A mi się nie podoba Tamciowa sygna. Okropna! Dobrze, że chociaż usunął z niej moją duszę tudzież cycki. Ale wciąż jest straszna.
[size=14]Możesz mnie wkręcić![/size]

Odpowiedz
Tak, Favcio wie. ;d
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Vanita Scalfari dnia sob, 23 sie 2008 - 00:37 napisał

A mi się nie podoba Tamciowa sygna. Okropna! Dobrze, że chociaż usunął z niej moją duszę tudzież cycki. Ale wciąż jest straszna.

Przecież tam wpisane jest [.you] (bez tej kropki rzecz jasna), przez co sygnaturka ta odnosi się do nikogo i wszystkich zarazem.

Czy to nie piękne, gdy dzięki nawiasowi i trzem literom każdy czuje się wyróżniony? ~~
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
← Użytkownicy

Sygnatury - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...