Sygnatury

Sod, szczerze...? Idę zwymiotować... BRB.
'Sides, Saren's my homie. So you better not piss me off. Got it?
Odpowiedz
Skrajne uczucia wywołuje skrajna wielkość tych rysunków. :x
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Wczoraj mi znajomy 1 odcinek Bleacha pokazał. Muszę przyznać, że z początku dziwne (jak każde anime), potem pewnie się rozkręca. Ale kilka scen rozwala. Dlatego fajna syga
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Bleach to chyba moje ulubione Anime. Śledzę z zapałem od dłuższego czasu. Humor tam mnie czasami po prostu zabija. Tylko te wstawki z retrospekcjami czasem przynudzają, ale ogólnie 5+. Sygna fajna.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Bleach to raczej masówka. Dlatego odstrasza. Zresztą, według mnie nudne.
A sygna jest raczej taka sobie. Truskawa mnie nie kręci.
Odpowiedz
A ja się nie wysilałem, icanhascheezburger zrobił to za mnie
Odpowiedz
Czyli Twoje odczucia pokrywają się ze stanem faktycznym
Odpowiedz
To co masz w sygnie Atis to bodajże Saren (nie przekręciłem) z Mass Effect prawda? Prezentuje się nieźle, ale nie mam jeszcze opinii wyrobionej o tym gostku (pogadamy po 17 lipca ech...)
Odpowiedz
Saren Arterius, żeby być dokładnym. Moim zdaniem, jeden z najciekawszych czarnych charakterów growego świata. No, i moja ulubiona postać z Mass Effect. Chcę cholernie wiedzieć kto będzie podkładał pod niego głos w polskiej wersji... No zżera mnie to od środka...
Odpowiedz
A kimże jest ten pan(pani?) i co robi poza dobieraniem szpanerskich póz?

Pozwolę sobie zapytać, jak duży może być obrazek w sygnaturze? Nie zwykłem wrzucać tam obrazków ale zamieściłem pewien tekst, który miał mieć specyficzną budowę i zamieściłem go ostatecznie jako grafikę, czy takie coś przejdzie, czy należy zmienić?
(No i czy jest skrajnie odpychający? : p)

Odpowiedz
Mi się bardzo podoba, tylko trochę layout rozciąga. Może spróbuj trochę ścieśnić, albo skrócić?
Odpowiedz
Hmm muszę więc wykombinować ile pikseli szerokości jest możliwych do wykorzystania bez rozciągania layoutu.
Nie chciałem po prostu, żeby była zbyt wysoka, więc trochę przegiąłem z rozciąganiem jej na boki..

EDIT:
Ok, zwęziłem

Odpowiedz
Jeszcze odrobinę, bo (przynajmniej u mnie) nadal drażni suwak.
Odpowiedz
Racja, jeszcze trochę zmniejsz...
Że niby kto? Że Saren niby? On to facet. Raczej facet... chyba facet... A co robi? Musiałabym ci zaspoilować całą fabułę Mass Effect, a przyjemności z walenia karpia w monitor ci nie odbiorę XD...
Odpowiedz
← Użytkownicy

Sygnatury - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...